Odporúčte tieto stránky:
Slovensko 1 Slovensko 2 Slovensko 3 Slovensko 4
Hotely - pensiony - rezervacie

Kraje

Rýchle voľby

Najhľadanejšie výrazy

Partneri

Navštivte aj náš partnerský portál Ubytování online, ktorý ponúka ubytovanie v Českej republike. Takisto odporúčame stránku Hotel-Ubytování, kde nájdete ubytovanie v hoteloch alebo penziónoch v Prahe. Ak sa chystátě v lete do Česka, možno sa vám zíde tip na dovolenku v lete 2012.

Kontaktné informácie

E-mail: info@hotel-ubytovani.com
RS ROBOT
Jeremenkova 55
140 00 Praha 4
Česká republika
TEL: (+420) 776 888 865
Call centrum - rezervácie:
(+420) 222 532 534

Zdieľať

Pridať odkaz na ubytovanie

Štatistika

Ubytovanie Mýto pod ĎumbieromHotel Mýto ***

Hotel Mýto Hotel Mýto ubytovanie Mýto pod Ďumbierom
Za dedinou Mýto pod Ďumbierom v srdci národného parku Nízke Tatry sa nachádza Hotel Mýto***, ktorý Vás zaujme svojou pívetivou atmosférou a okolitou prírodou. Izby hotela sú vkusne zariadené nábytkom z masívneho dreva. Vyznávači dobrého jedla si na svoje prídu v hotelovej reštaurácii a štýlovej kolibe. Využiť môžete aj širokú ponuku vonkajších a krytých športovísk ako aj hotelové wellness centrum.

Chata Zinka ***

Chata Zinka Chata Zinka ubytovanie Mýto pod Ďumbierom
Chata Zinka Mýto pod Ďumbierom sa nachádza v srdci juhu Nízkych Tatier. Chata Zinka Mýto pod Ďumbierom je ideálnym miestom pre dovolenku nahorách v zime iv lete. Neváhajte - relax a ubytovanie v chate Zinka v Mýte pod Ďumbierom si určite užijete. Chata Zinka Mýto pod Ďumbierom UBYTOVANIE Chata Zinka Mýto pod Ďumbierom vám ponúka ubytovanie v šiestich štýlových apartmánoch.