Odporúčte tieto stránky:
Slovensko 1 Slovensko 2 Slovensko 3 Slovensko 4
Hotely - pensiony - rezervacie

Kraje

Rýchle voľby

Najhľadanejšie výrazy

Partneri

Navštivte aj náš partnerský portál Ubytování online, ktorý ponúka ubytovanie v Českej republike. Takisto odporúčame stránku Hotel-Ubytování, kde nájdete ubytovanie v hoteloch alebo penziónoch v Prahe. Ak sa chystátě v lete do Česka, možno sa vám zíde tip na dovolenku v lete 2012.

Kontaktné informácie

E-mail: info@hotel-ubytovani.com
RS ROBOT
Jeremenkova 55
140 00 Praha 4
Česká republika
TEL: (+420) 776 888 865
Call centrum - rezervácie:
(+420) 222 532 534

Zdieľať

Pridať odkaz na ubytovanie

Štatistika

Ubytovanie NitraCity hotel Nitra ***

City hotel Nitra City hotel Nitra ubytovanie Nitra
Novo postavený hotel City sa nachádza priamo v centre mesta Nitry (na Svätoplukova námestí) s prekrásnym výhľadom na divadlo, hrad a pešiu zónu. Hotel City Nitra ubytovanie Hotel City v Nitre ponúka 19 dvojposteľových izieb (niektoré is balkóny), vrátane 2 apartmánov a 5 jednolôžkových LUX izieb s manželskou posteľou, ktoré Vám svojím komfortným zariadením poskytnú pocit domova a súkromia.

Hotel Nitra

Hotel Nitra Hotel Nitra ubytovanie Nitra
Hotel Nitra je správna voľba pre návštevníkov Nitry, ktorí hľadajú vhodný pomer ubytovania a ceny. Nachádza sa na Novozámockej ulici, iba päť minút jazdy autom z centra mesta.

Zámok u Grófa ***

Zámok u Grófa Zámok u Grófa ubytovanie Nitra
Zámok U GRÓFA sa nachádza v pokojnej lokalite mesta Nitra na vrchu Zobor. Zámok je zariadený štýlovým secesnom nábytkom a interiér hotela dotvárajú originál obrazy majstra plachého, ktoré sú zároveň na predaj. Kaštieľ je stvorený k romantickému ubytovanie, svadby, ale aj na rôzne firemné a rodinné posedenia.Zámok u GRÓFA Nitra ubytovanieZámok u GRÓFA Nitra poskytuje ubytovanie v deviatich jedno až trojlôžkových izbách a jednom apartmáne.