Odporúčte tieto stránky:
Slovensko 1 Slovensko 2 Slovensko 3 Slovensko 4
Hotely - pensiony - rezervacie

Kraje

Rýchle voľby

Najhľadanejšie výrazy

Partneri

Navštivte aj náš partnerský portál Ubytování online, ktorý ponúka ubytovanie v Českej republike. Takisto odporúčame stránku Hotel-Ubytování, kde nájdete ubytovanie v hoteloch alebo penziónoch v Prahe. Ak sa chystátě v lete do Česka, možno sa vám zíde tip na dovolenku v lete 2012.

Kontaktné informácie

E-mail: info@hotel-ubytovani.com
RS ROBOT
Jeremenkova 55
140 00 Praha 4
Česká republika
TEL: (+420) 776 888 865
Call centrum - rezervácie:
(+420) 222 532 534

Zdieľať

Pridať odkaz na ubytovanie

Štatistika

Ubytovanie Nová LesnáAPARTMAN*** SLAVKOV ***

APARTMAN*** SLAVKOV APARTMAN*** SLAVKOV ubytovanie Nová Lesná
100 % súkromie počas pobytu v apartmáne pre návštevníkov uprostred regiónu Vysokých Tatier , Popradu a okolia. Využite vybavený apartmánový byt APARTMÁN***SLAVKOV. V blízkosti sa nachádzajú všetky potrebné služby obce Nová Lesná.

Hotel Amalia ****

Hotel Amalia Hotel Amalia ubytovanie Nová Lesná
Hotel AMALIA je situovaný asi 10 km od Popradu a 2 km od Starého Smokovca hotel sa nachádza v prekrásnom prostredí tatranskej prírody pod vrcholky Vysokých Tatier v nadmorskej výške 820 m nm. Hotel Amalia je štýlový hotel s nádychom talianskeho štýlu, ktorý Vám ponúka vo svojom nevšednom prostredí, pohodlie a oddych.Hotel Amalia Nová Lesná - Starý Smokovec UBYTOVANIECelková kapacita je 19 izieb so 47 lôžkami s možnosťou prístelky.

Penzión Gabriel

Penzión Gabriel Penzión Gabriel ubytovanie Nová Lesná
Náš penzión sa nachádza v krásnom prostredí Vysokých Tatier v podtatranskej obci Nová Lesná. Svojou kapacitou 16 lôžok ponúkame ubytovanie celoročne s možnosťou využitia stravovania raňajok formou švédskych stolov, polpenzie a plnej penzie. 

Šport Penzión Hritz

Šport Penzión Hritz Šport Penzión Hritz ubytovanie Nová Lesná
Šport Penzión Hritz sa nachádza v podtatranskej obci Nová Lesná, 5 km od Starého Smokovca - centra Vysokých Tatier. Penzión Šport Hritz Nová Lesná je situovaný v pokojnej lokalite v hornej časti obce s krásnym výhľadom na panorámu Vysokých Tatier.Šport Penzión Nová Lesná Hritz ubytovanie:Šport Penzión Hritz Nová Lesná ponúka klientom ubytovanie v štyroch izbách a troch apartmánoch s celkovou kapacitou 22 osôb vrátane prísteliek.

Vila GRAND ***

Vila GRAND Vila GRAND ubytovanie Nová Lesná
Vila Grand v obci Nová Lesná má panoramatický výhľad na Vysoké Tatry a hosťom ponúka apartmány s vlastným balkónom alebo terasou. K ďalšiemu vybaveniu patrí fitnescentrum.Zariadenie interiéru apartmánov vo vile Grand je inšpirované tradičnou miestnou horskou architektúrou. Apartmány sú svetlé a vzdušné a tónované v teplých prírodných farbách. Všetky apartmány majú TV, obývací priestor a kuchynku s chladničkou.Raňajky si môžete vychutnať v útulnom bare vo vestibule, ktorý sa môže popýšiť masívnym kamenným kozubom. V pešej vzdialenosti od vily Grand nájdete viaceré reštaurácie.Wellness stredisko vo vile Grand ponúka fínsku saunu a vírivku. V hoteli sa nachádza aj čitáreň s detským kútikom, lyžiareň so sušičom topánok a zimná záhrada.Na železničnú zastávku Pod Lesom sa dostanete pešo len za 12 minút a Poprad je vzdialený 9,5 km. Na mieste sa nachádza bezplatné súkromné parkovisko.