Odporúčte tieto stránky:
Slovensko 1 Slovensko 2 Slovensko 3 Slovensko 4
Hotely - pensiony - rezervacie

Kraje

Rýchle voľby

Najhľadanejšie výrazy

Partneri

Navštivte aj náš partnerský portál Ubytování online, ktorý ponúka ubytovanie v Českej republike. Takisto odporúčame stránku Hotel-Ubytování, kde nájdete ubytovanie v hoteloch alebo penziónoch v Prahe. Ak sa chystátě v lete do Česka, možno sa vám zíde tip na dovolenku v lete 2012.

Kontaktné informácie

E-mail: info@hotel-ubytovani.com
RS ROBOT
Jeremenkova 55
140 00 Praha 4
Česká republika
TEL: (+420) 776 888 865
Call centrum - rezervácie:
(+420) 222 532 534

Zdieľať

Pridať odkaz na ubytovanie

Štatistika

Ubytovanie OščadnicaApartmány Margus

Apartmány Margus Apartmány Margus ubytovanie Oščadnica
Rodinou prevádzkované ubytovacie zariadenie Margus Apartmány sídli v centre Oščadnice, 3 km od lyžiarskeho strediska Veľká Rača. Ponúka ubytovanie v izbách a apartmánoch s výhľadom na Kysucké Beskydy, vlastnou kúpeľňou a bezplatným Wi-Fi pripojením na internet.

Penzion Kyčera ***

Penzion Kyčera Penzion Kyčera ubytovanie Oščadnica
Ponúkame Vám kvalitné a príjemné ubytovanie ako aj domácu kuchyňu v penzióne Kyčera, ktorý sa nachádza v centre obce Oščadnica. Obec je známa strediskom letnej i zimnej turistiky - Oščadnica-Veľká rača. Krásna kysucká príroda je rajom pre milovníkov oddychu.

Penzión Rami

Penzión Rami Penzión Rami ubytovanie Oščadnica
Penzión Rami je situovaný v príjemnej a tichej lokalite obce Oščadnica, na okraji lesného porastu s veľmi dobrou dopravnou dostupnosťou (stred obce - automobilom 3 minúty, chôdzou 8 minút). Vo svojich priestoroch Vám ponúka ubytovanie v 15-nástich dvoj-posteľových izbách s možnosťou prísteliek. K dispozícií je požičovňa športových potrieb, ktorá svojím vybavením nadväzuje na športové a turistické možnosti v okolí, ako aj v areáli penziónu.

Rodinný penzión Alpinka ***

Rodinný penzión Alpinka Rodinný penzión Alpinka ubytovanie Oščadnica
Rodinný penzión Alpinka ponúka hosťom kľudné ubytovanie na severe Slovenska, v regióne Kysuce, v známom stredisku cestovného ruchu Park Snow Oščadnica Veľká Rača. Penzión Alpinka Ubytovanie Oščadnica: Hostia penziónu Alpinka majú možnosť sa ubytovať v niektorých z 5 útulných apartmánov A, B, C, D, E s celkovou kapacitou 22 lôžok.