Odporúčte tieto stránky:
Slovensko 1 Slovensko 2 Slovensko 3 Slovensko 4
Hotely - pensiony - rezervacie

Kraje

Rýchle voľby

Najhľadanejšie výrazy

Partneri

Navštivte aj náš partnerský portál Ubytování online, ktorý ponúka ubytovanie v Českej republike. Takisto odporúčame stránku Hotel-Ubytování, kde nájdete ubytovanie v hoteloch alebo penziónoch v Prahe. Ak sa chystátě v lete do Česka, možno sa vám zíde tip na dovolenku v lete 2012.

Kontaktné informácie

E-mail: info@hotel-ubytovani.com
RS ROBOT
Jeremenkova 55
140 00 Praha 4
Česká republika
TEL: (+420) 776 888 865
Call centrum - rezervácie:
(+420) 222 532 534

Zdieľať

Pridať odkaz na ubytovanie

Štatistika

Ubytovanie PiešťanyHotel Magnólia ****

Hotel Magnólia Hotel Magnólia ubytovanie Piešťany
Hotel Magnólia se nachází v centru světoznámého lázeňského města Piešťany. Nachází se na začátku pěší zóny a díky svojí výšce poskytuje nádherný výhled do okolí, na Povážský Inovec a řeku Váh. Hotel Magnolia Piešťany UBYTOVÁNÍ Hotel Magnolia vám nabízí pohodlné ubytování v jednolůžkových, dvoulůžkových pokojích, a apartmány typu STANDARD na prvním až šestém patře.

Hotel Máj ***

Hotel Máj Hotel Máj ubytovanie Piešťany
Sympatický plne bezbariérový Spa & Wellness Hotel Máj Piešťany pre všetky generácie, pre seniorov i rodiny s deťmi. Hotel Máj Piešťany UBYTOVANIE Hotel Máj piešťany vám ponúka maximálne 115 lôžok pri využití všetkých lôžok v izbách, v 51 izbách a 2 apartmánoch. Z toho 33 dvojposteľových, 7 priestranných trojlôžkových, 10 jednolôžkových s prístelkou, 1 jednolôžková a 2 dvojlôžkové apartmány s prístelkou.

Hotel Odevák ***

Hotel Odevák Hotel Odevák ubytovanie Piešťany
Hotel Odevák & Depandance je hotel s rodinnou atmosférou, ktorý sa nachádza v blízkosti kúpeľného mesta Piešťany, na východnom pobreží vodnej nádrže Sĺňava. Hotel Odevák & Dependance Piešťany UBYTOVANIE Hotel Odevák vám ponúka 36 dvojposteľových izieb, 6 rodinných izieb pre štyri osoby a 4 apartmány.

Hotel Park ****

Hotel Park Hotel Park ubytovanie Piešťany
Hotel Park leží v kúpeľnom meste Piešťany, v západnej časti Slovenska, 80 km severovýchodne od Bratislavy a 125 km od medzinárodného letiska Wien - Schwechat.Wellness a liečebný hotel Park má atraktívnu polohu. Nachádza sa v príjemnom a tichom prostredí mestského parku, vedľa ramena rieky Váh, necelých 500 m od pešej zóny a kúpeľného ostrova. Piešťany sú najväčšie a najvýznamnejšie kúpeľné mesto Slovenska.

Hotel Piešťany **

Hotel Piešťany Hotel Piešťany ubytovanie Piešťany
Hotel Piešťany si vás dovoľuje pozvať do príjemnej lokality Piešťany, ktorý je situovaný v tichom prostredí tohto svetoznámeho kúpeľného mesta. Príďte nasať oázu pokoja a pohody a odpočiňte si od každodenného zhonu a stresu. Hotel Piešťany Piešťany ubytovanie Hotel Piešťany ponúka návštevníkom 132 priestranných izieb a apartmánov rôznych veľkostí, kde nájdete dostatok pokoja a pohodlia dôležitého k Vášmu spokojnému pobytu.

Hotel Satelit*** ***

Hotel Satelit*** Hotel Satelit*** ubytovanie Piešťany
Hotel Satelit*** sa nachádza priamo v centre kúpeľného mesta Piešťany. Je situovaný v blízkosti pešej zóny a historického centra, neďaleko kúpeľného ostrova. Vďaka lokalizovaniu ponúka dobrú dostupnosť pešo alebo dopravnými prostriedkami.

PENSION HELLENE RELAX CLUB ***

PENSION HELLENE RELAX CLUB *** PENSION HELLENE RELAX CLUB *** ubytovanie Piešťany
Pension Hellene Relax Club *** ponúka komfortné ubytovanie s kapacitou 19 dvojlôžkových izieb, 2 apartmány Classic, 1 apartmán Biznis a 1 apartmán Family. Izby sú vybavené moderným a elegantným nábytkom. Súčasťou každej izby je sprcha, apartmán - vaňa, WC, telefón, LCD televízor, chladnička.

Pension Rybársky Dvor ****

Pension Rybársky Dvor Pension Rybársky Dvor ubytovanie Piešťany
Na južnom okraji kúpeľného mesta Piešťany, pri dvoch chovných rybníkoch, plných pstruhov a kaprov, nájdete penzión Rybársky Dvor - malé vodné kráľovstvo výnimočnej kuchyne, nadštandardných služieb a nevšedných zaujímavostí. S kompletným wellness servisom vrátane suché a mokré sauny, vírivky a masáže. Penzión Rybársky Dvor Piešťany UBYTOVANIE V penzióne Rybársky Dvor v Piešťanoch je k dispozícii 14 dvojposteľových izieb, 1 trojlôžková izba a 1