Odporúčte tieto stránky:
Slovensko 1 Slovensko 2 Slovensko 3 Slovensko 4
Hotely - pensiony - rezervacie

Kraje

Rýchle voľby

Najhľadanejšie výrazy

Partneri

Navštivte aj náš partnerský portál Ubytování online, ktorý ponúka ubytovanie v Českej republike. Takisto odporúčame stránku Hotel-Ubytování, kde nájdete ubytovanie v hoteloch alebo penziónoch v Prahe. Ak sa chystátě v lete do Česka, možno sa vám zíde tip na dovolenku v lete 2012.

Kontaktné informácie

E-mail: info@hotel-ubytovani.com
RS ROBOT
Jeremenkova 55
140 00 Praha 4
Česká republika
TEL: (+420) 776 888 865
Call centrum - rezervácie:
(+420) 222 532 534

Zdieľať

Pridať odkaz na ubytovanie

Štatistika

Ubytovanie PopradHotel Gerlach ***

Hotel Gerlach Hotel Gerlach ubytovanie Poprad
Hotel Gerlach sa nachádza priamo v turistickom centre mesta Poprad v regióne Vysokých Tatier. Hotel Gerlach Poprad je vhodný na ubytovanie ako pre rodiny s deťmi tak aj pre biznis klientelu.Hotel Gerlach Poprad ubytovanie:Hotel Gerlach Poprad ponúka ubytovanie v 2 dvojposteľových izbách s možnosťou prístelky, v rodinných izbách a apartmánoch s celkovou kapacitou 187 lôžok.

Penzión Aqualand ***

Penzión Aqualand Penzión Aqualand ubytovanie Poprad
Penzión Aqualand stojí hneď vedľa AquaCity, v ktorom majú naši klienti 20% zľavu na všetky vstupy. Naša výnimočná poloha blízko centra mesta umožňuje jednoduchý prístup z hlavných cestných ťahov, železničnej a autobusovej stanice. Kvalitné služby a individuálny prístup nás radia medzi obľúbené penzióny, kde sa klienti radi vracajú. Ponúkame parkovanie na mieste, vysoko-rýchlostný internet, reštauráciu, saunu a grilovanie v našej záhrade. Veľmi radi a ochotne pomôžeme s plánovaním výletov do okolitých národných parkov a návštevy kultúrnych a historických pamiatok v najatraktívnejšom regióne Slovenska.

Penzión Tatry

Penzión Tatry Penzión Tatry ubytovanie Poprad
Penzión je situovaný v mestkej časti Popradu - Veľkej vo vilovej štvrti na výjazdovej ceste do Vysokých Tatier. Pokojnú atmosféru penziónu zabezpečuje jeho poloha medzi záhradami vidieckeho koloritu a vzdialenosť cca 200 m od cesty.

Tatra hotel ***

Tatra hotel Tatra hotel ubytovanie Poprad
Tatra hotel sa nachádza blízko centra mesta Poprad s prekrásnym výhľadom na krásne veľhory Vysoké Tatry. Tatra hotel Poprad ponúka príjemné ubytovanie a vynikajúce dopravné spojenie železnicou, autobusom, aj dopravu na letisko.Hotel Tatra Poprad ubytovanie:Hotel Tatra Poprad ponúka klientom ubytovanie v 2 lôžkových izbách, ktoré majú vlastné sociálne zariadenie, telefón a televíziu.