Odporúčte tieto stránky:
Slovensko 1 Slovensko 2 Slovensko 3 Slovensko 4
Hotely - pensiony - rezervacie

Kraje

Rýchle voľby

Najhľadanejšie výrazy

Partneri

Navštivte aj náš partnerský portál Ubytování online, ktorý ponúka ubytovanie v Českej republike. Takisto odporúčame stránku Hotel-Ubytování, kde nájdete ubytovanie v hoteloch alebo penziónoch v Prahe. Ak sa chystátě v lete do Česka, možno sa vám zíde tip na dovolenku v lete 2012.

Kontaktné informácie

E-mail: info@hotel-ubytovani.com
RS ROBOT
Jeremenkova 55
140 00 Praha 4
Česká republika
TEL: (+420) 776 888 865
Call centrum - rezervácie:
(+420) 222 532 534

Zdieľať

Pridať odkaz na ubytovanie

Štatistika

Ubytovanie Rajecké TepliceHotel Diplomat ****

Hotel Diplomat Hotel Diplomat ubytovanie Rajecké Teplice
Šport Wellness Hotel Diplomat**** disponuje výhodnou polohou v kúpeľnom mestečku Rajecké Teplice, ktorá ponúka výhľad ako na pohorie Malej Fatry zo všetkých dvojlôžkových izieb, tak do malebnej Rajeckej doliny z terás apartmánov na južnej strane. Vychutnajte si jedlo, ktoré ocenia aj gurmáni a nechajte sa rozmaznávať v Relax & Wellness centre alebo si vyberte zo širokej ponuky športových aktivít.

Hotel RELAX***, Rajecké Teplice ***

Hotel RELAX***,  Rajecké Teplice Hotel RELAX***, Rajecké Teplice ubytovanie Rajecké Teplice
Hotel RELAX ubytovanie je situovaný srdci známeho kúpeľného mestečka Rajecké Teplice. Hotel RELAX sa svojou dobroupolohou poskytuje hosťom ubytovanie v príjemnom prostredí.Hotel RELAX Rajecké Teplice ubytovanieHotel RELAX Rajecké Teplice sa radí do 3 *** kategórie, ale svojim zázemím uspokojí aj klientov, ktorí by prípadnehľadali ubytovanie vo vyššej kategórii.