Odporúčte tieto stránky:
Slovensko 1 Slovensko 2 Slovensko 3 Slovensko 4
Hotely - pensiony - rezervacie

Kraje

Rýchle voľby

Najhľadanejšie výrazy

Partneri

Navštivte aj náš partnerský portál Ubytování online, ktorý ponúka ubytovanie v Českej republike. Takisto odporúčame stránku Hotel-Ubytování, kde nájdete ubytovanie v hoteloch alebo penziónoch v Prahe. Ak sa chystátě v lete do Česka, možno sa vám zíde tip na dovolenku v lete 2012.

Kontaktné informácie

E-mail: info@hotel-ubytovani.com
RS ROBOT
Jeremenkova 55
140 00 Praha 4
Česká republika
TEL: (+420) 776 888 865
Call centrum - rezervácie:
(+420) 222 532 534

Zdieľať

Pridať odkaz na ubytovanie

Štatistika

Ubytovanie RužomberokApartmán & Štúdio Elena *

Apartmán & Štúdio Elena Apartmán & Štúdio Elena ubytovanie Ružomberok
Poskytujeme ubytovanie na prízemí rodinného domu so samostatným vchodom v meste Ružomberok. Ubytovanie na súkromí Privát Elena sa nachádza v jeho tichej časti, v peknom prostredí, priamo pod lesom. Bonusom pre našich hostí je nádherný výhľad na dolný Liptov, pohoria Malej a Veľkej Fatry, Chočských vrchov a Západných Tatier. Poloha privátu umožňuje dostupnosť všetkých služieb mesta a zároveň zaručuje nerušený odpočinok.

Apartmánový dom Fatrapark ***

Apartmánový dom Fatrapark Apartmánový dom Fatrapark ubytovanie Ružomberok
Apartmány Fatrapark Ružomberok sa nachádzajú v exkluzívnej lokalite len 100 metrov od kabínkovej lanovky, priamo v centre strediska, čo robí tieto apartmány atraktívnymi, sú vzdialené niekoľko metrov od najdlhšej umelo zasnežované zjazdovky na slovenský. Apartmány Fatrapark Ružomberok UBYTOVANIE Apartmány Fatrapark Ružomberok ponúkajú nadštandardne príjemné ubytovanie priamo v prírode Národného parku Veľká Fatra.

Fatrapark Liptov Apartments

Fatrapark Liptov Apartments Fatrapark Liptov Apartments ubytovanie Ružomberok
Apartmánový dom Fatrapark 2 Ružomberok je obľúbený ubytovací objekt s vlastnou reštauráciou na Liptove. Vďaka svojej polohe v turistickej oblasti Hrabovo Ružomberok a tesnej blízkosti k zjazdovke strediska Malinô Brdo patria apartmány Fatrapark medzi vyhľadávané miesto na ubytovanie.

Hotel Áčko ***

Hotel Áčko Hotel Áčko ubytovanie Ružomberok
Zrekonštruovaný Hotel sa nachádza na začiatku rekreačnej oblasti Malinô Brdo - Skipark Ružomberok, len 800m od údolnej stanice kabínkovej lanovky a 1,5 km od centra mesta. Zastávka autobusu je priamo pri hoteli.

Motel Ranč ***

Motel Ranč Motel Ranč ubytovanie Ružomberok
Motel Ranč sa nachádza v Ružomberku v blízkosti cestného ťahu Bratislava - Košice. Je vstupnou bránou do Ružomberka v smere od Žiliny. Je umiestnený v historickej dedinke Černová čo je miestna časť Ružomberka. Mesto Ružomberok sa rozprestiera v srdci dolného Liptova v malebnom prostredí, kde sa stretávajú pohoria Liptovskej kotliny, s Chočskými vrchmi, Veľkou Fatrou a Nízkymi Tatrami.

Penzión Park **

Penzión Park Penzión Park ubytovanie Ružomberok
Penzión Park sa nachádza v centre mesta Ružomberok, na Námestí Andreja Hlinku, v príjemnom a pokojnom prostredí s množstvom zelene. Celý penzión je nefajčiarsky a ponúka ubytovanie v 1-2 lôžkových izbách alebo apartmánoch s raňajkami. Parkovanie je bezplatné pred budovou. Železničná a autobusová stanica sú vzdialené do 500m a k údolnej stanici lanovky do Ski Parku-Málinô Brdo sú to cca 4km. Pred penziónom je východiskový bod viacerých turistických chodníkov po národnom parku Veľká Fatra.

Apartmán Hrabovo - Helena 5 ***

Apartmán Hrabovo - Helena 5 Apartmán Hrabovo - Helena 5 ubytovanie Ružomberok
Útulný apartmán Helena 5 Vám ponúka nadštandardné ubytovanie priamo v lyžiarskom stredisku Skipark Ružomberok. Apartmán sa nachádza vo Vile Helena len 50 metrov od údolnej stanice kabínkovej lanovky!!! Vybavenie: izba s manželskou posteľou, TV, kuchynský kút s vybavením (riad, konvica, chladnička, varná doska,...), kúpeľňa so sprchou a WC, miestnosť na odloženie lyží. Možnosť ubytovania pre dve dospelé osoby a dieťa do 6 rokov (bez lôžka, prípadne v postielke).