Odporúčte tieto stránky:
Slovensko 1 Slovensko 2 Slovensko 3 Slovensko 4
Hotely - pensiony - rezervacie

Kraje

Rýchle voľby

Najhľadanejšie výrazy

Partneri

Navštivte aj náš partnerský portál Ubytování online, ktorý ponúka ubytovanie v Českej republike. Takisto odporúčame stránku Hotel-Ubytování, kde nájdete ubytovanie v hoteloch alebo penziónoch v Prahe. Ak sa chystátě v lete do Česka, možno sa vám zíde tip na dovolenku v lete 2012.

Kontaktné informácie

E-mail: info@hotel-ubytovani.com
RS ROBOT
Jeremenkova 55
140 00 Praha 4
Česká republika
TEL: (+420) 776 888 865
Call centrum - rezervácie:
(+420) 222 532 534

Zdieľať

Pridať odkaz na ubytovanie

Štatistika

Ubytovanie SenecHoliday Village ***

Holiday Village Holiday Village ubytovanie Senec
Apartmánové domčeky Holiday Village *** sa nachádza na "Slnečných jazerách - sever v Senci", 20 km od hlavného mesta Bratislava. Dominantou mesta Senec sú "Slnečné jazerá" - krásne vodné plochy s peknou okolitou prírodou.Apartmánové domčeky Holiday Village v Senci ubytovanieApartmánové domčeky Holiday Village v Senci poskytujú ubytovanie v apartmánoch pre 2 až 4 osoby.

Hotel Relax*** ***

Hotel Relax*** Hotel Relax*** ubytovanie Senec
Wellness Hotel RELAX *** sa nachádza priamo na brehu Slnečných jazier – sever v Senci. Svojim situovaním a symbiózou pokoja vodnej hladiny vytvára klientom komfort kľudu a relaxu. Hotel je prepojený spojovacou chodbou s novo zrekonštruovaným Apartmánovým domom DÚHA, kde sa nachádza 12 apartmánov na 3 podlažiach s priestrannými loggiami. Hotel disponuje vlastnou hotelovou plážou s vyhrievaným bazénom na terase.

Hotel Senec ****

Hotel Senec Hotel Senec ubytovanie Senec
Priamo na brehu Slnečných jazier, v prírodnom prostredí len na skok od ruchu Bratislavy, nájdete Hotel SENEC.Hotel Senec je moderne vybavený CONGRESS & FAMILY hotel s rozsiahlym kongresovým a športovým zázemím. Ponúka Vám ubytovanie pre 250 osôb v komfortne zariadených jedno, dvoj, a trojlôžkových izbách, rodiny s deťmi ocenia rodinné suity či apartmány s kuchynkou. Izby sú vybavené balkónom a ponúkajú výhľad na pokojnú hladinu Slnečných jazier.

Hotel Sun ****

Hotel Sun Hotel Sun ubytovanie Senec
Hotel Sun sa je moderne zariadený hotel, nachádza v meste Senec a je vhodný pre ubytovanie i tej najnáročnejšej klientely.Hotel Sun Senec ubytovanie:Hotel Sun Senec ponúka klientom ubytovanie v nadštandardne vybavených, klimatizovaných izbách. Hotel Sun Senec je rozdelený na dva bloky: v bloku A sa nachádza 16 dvojposteľových izieb z toho 10 s možnosťou prístelky a 4 luxusné apartmány.

Hotel Zátoka ***

Hotel Zátoka Hotel Zátoka ubytovanie Senec
Hotel Zátoka sa nachádza len 20 km od hlavného mesta Bratislavy. Je situovaný na Slnečných jazerách mesta Senec. Na sever v zátoke Slnečných jazier priamo nad jazerom s vlastnou súkromnou plážou. Slnečné jazerá sú obľúbeným miestom pre náročných i menej náročných rekreantov, poskytujú široký rozsah možností športového a kultúrneho vyžitia.

Penzión Lobster

Penzión Lobster Penzión Lobster ubytovanie Senec
Prežite nezabudnuteľné romantické chvíle v luxusných apartmánoch s terasami vybudovanými nad jazerom a priamym vstupom do vody. Bungalovy v polynéskom štýle poskytujú ubytovanie pre 56 osôb.

Chata Csemadok

Chata Csemadok Chata Csemadok ubytovanie Senec
Poskytujeme celoročné ubytovanie v rekreačnom komplexe Slnečné jazerá Senec. V našom ubytovacom zariadení máte priamy vstup do vody.4 izby -každá izba obsahuje dvojlôžko prípadne prístelkou, WC, sprchou a kuchynský kút. V izbách je možné sa pripojiť na Wifi internet a sledovať vo voľnom čase televíziu s množstvom zaujímavých tuzemských, ale aj zahraničných TV v rôznych svetových jazykoch. tel: 0907/985510