Odporúčte tieto stránky:
Slovensko 1 Slovensko 2 Slovensko 3 Slovensko 4
Hotely - pensiony - rezervacie

Kraje

Rýchle voľby

Najhľadanejšie výrazy

Partneri

Navštivte aj náš partnerský portál Ubytování online, ktorý ponúka ubytovanie v Českej republike. Takisto odporúčame stránku Hotel-Ubytování, kde nájdete ubytovanie v hoteloch alebo penziónoch v Prahe. Ak sa chystátě v lete do Česka, možno sa vám zíde tip na dovolenku v lete 2012.

Kontaktné informácie

E-mail: info@hotel-ubytovani.com
RS ROBOT
Jeremenkova 55
140 00 Praha 4
Česká republika
TEL: (+420) 776 888 865
Call centrum - rezervácie:
(+420) 222 532 534

Zdieľať

Pridať odkaz na ubytovanie

Štatistika

Ubytovanie Spišská SobotaHotel Sobota ***

Hotel Sobota Hotel Sobota ubytovanie Spišská Sobota
Hotel Sobota sa nachádza v meste Poprad - Spišská Sobota. Mesto Poprad je známe ako brána do najmenších veľhôr sveta - Vysoké Tatry. Hotel Sobota ubytovanie Poprad Vám ponúka osobný prístup k hosťom, kvalitné služby, profesionálna obsluha, príjemné prostredie, pohodlie, spoľahlivosť ... Hotel Sobota Poprad - Spišská Sobota ubytovanie Celková ubytovacia kapacita Hotela Sobota ubytovanie Poprad je 42 pevných lôžok, 10 prísteliek a 4 miesta na

Pension SABATO ****

Pension SABATO Pension SABATO ubytovanie Spišská Sobota
Jednou z najmalebnejších oblastí je Spíš, kde bohatstvo prírodných krás harmonicky dopĺňa dielo ľudských rúk. Stretávame sa tu s krásou kultúrnych pamiatok vo všetkých prejavoch výtvarného umenia a to s architektúrou, sochárstvom, maliarstvom a umeleckým remeslom. Jednou z takýchto oblastí je aj Spišská Sobota. Penzión Sabato zaujíma priestory pamiatkovo chráneného domu zo 17. storočia v Spišskej Sobote.