Odporúčte tieto stránky:
Slovensko 1 Slovensko 2 Slovensko 3 Slovensko 4
Hotely - pensiony - rezervacie

Kraje

Rýchle voľby

Najhľadanejšie výrazy

Partneri

Navštivte aj náš partnerský portál Ubytování online, ktorý ponúka ubytovanie v Českej republike. Takisto odporúčame stránku Hotel-Ubytování, kde nájdete ubytovanie v hoteloch alebo penziónoch v Prahe. Ak sa chystátě v lete do Česka, možno sa vám zíde tip na dovolenku v lete 2012.

Kontaktné informácie

E-mail: info@hotel-ubytovani.com
RS ROBOT
Jeremenkova 55
140 00 Praha 4
Česká republika
TEL: (+420) 776 888 865
Call centrum - rezervácie:
(+420) 222 532 534

Zdieľať

Pridať odkaz na ubytovanie

Štatistika

Ubytovanie Stará LesnáHotel Forton ***

Hotel Forton Hotel Forton ubytovanie Stará Lesná
Hotel FORTON je situovaný v obci Stará Lesná len 2 km od Tatranskej Lomnice v podnoží masívu Lomnického štítu, vo východnej časti Vysokých Tatier. Táto vynikajúca poloha ho predurčuje k tomu, že v ňom môžete stráviť zimnú aj letnú dovolenku alebo zorganizovať firemné akcie, prezentácie, konferencie či súkromné ​​rodinné oslavy. Hotel FORTON Stará Lesná ubytovanie Hotel FORTON ponúka k dispozícii 22 dvojposteľových izieb a 10 luxusných apartmánov.

Kontakt wellness hotel ****

Kontakt wellness hotel Kontakt wellness hotel ubytovanie Stará Lesná
Hotel Kontakt sa nachádza pod vrcholky Vysokých Tatier len 2 km od Tatranskej Lomnice. Moderný wellness hotel s kvalitnými službami Vám poskytne príjemné prostredie pre odpočinok a šport. Hotel Kontakt je ideálne miesto nielen na strávenie dovolenky, ale aj na usporadúvanie konferencií a firemných akcií.

Vila Tatra *

Vila Tatra Vila Tatra ubytovanie Stará Lesná
Penzión Vila Tatra Stará Lesná leží v srdci Vysokých Tatier v obci Stará Lesná. Penzión Vila Tatra je výbornou voľbou pre dovolenku v každom ročnom období. Ubytovanie v penzióne Vila Tatra je vhodné pre deti, ozdravné pobyty, rodinné oslavy či rekreácia pre dospelých i seniorov. Penzión Vila Tatra Stará Lesná ubytovanie Penzión Vila Tatra ponúka kvalitné ubytovanie v dvojposteľových izbách. Po dohode je možné dohodnúť aj trojlôžková izba.