Odporúčte tieto stránky:
Slovensko 1 Slovensko 2 Slovensko 3 Slovensko 4
Hotely - pensiony - rezervacie

Kraje

Rýchle voľby

Najhľadanejšie výrazy

Partneri

Navštivte aj náš partnerský portál Ubytování online, ktorý ponúka ubytovanie v Českej republike. Takisto odporúčame stránku Hotel-Ubytování, kde nájdete ubytovanie v hoteloch alebo penziónoch v Prahe. Ak sa chystátě v lete do Česka, možno sa vám zíde tip na dovolenku v lete 2012.

Kontaktné informácie

E-mail: info@hotel-ubytovani.com
RS ROBOT
Jeremenkova 55
140 00 Praha 4
Česká republika
TEL: (+420) 776 888 865
Call centrum - rezervácie:
(+420) 222 532 534

Zdieľať

Pridať odkaz na ubytovanie

Štatistika

Ubytovanie Starý Smokovechotel PALACE ***

hotel PALACE hotel PALACE ubytovanie Starý Smokovec
Zrekonštruovaný hotel Palace sa nachádza v prekrásnom prostredí priamo v centre Nového Smokovca. Hotel Palace Ubytovanie Nový Smokovec: Hotel hosťom ponúka ubytovanie v príjemne vybavených izbách, ktoré sú vybavené WC, kúpeľňou, telefónom, TV so satelitom a rádiom, prípadne balkónom s výhľadom na Podtatranské kraj širokého Popradského údolia. Hotel disponuje 75 izbami a 2 apartmánov.

Hotel Palace Grand - Kúpele Nový Smokovec ****

Hotel Palace Grand - Kúpele Nový Smokovec Hotel Palace Grand - Kúpele Nový Smokovec ubytovanie Starý Smokovec
Zrekonštruovaný hotel Palace sa nachádza v prekrásnom prostredí priamo v centre Nového Smokovca. Hotel Palace Grand Nový Smokovec ubytovania: Hotel Palace Grand ponúka ubytovanie v príjemne vybavených izbách, ktoré sú vybavené WC, kúpeľňou, telefónom, TV so satelitom a rádiom, príp. balkónom s výhľadom na podtatranské kraj širokého Popradského údolia. Hotel sa skladá zo 75 izieb (jednolôžkových a dvojlôžkových) a 2 apartmánov.