Odporúčte tieto stránky:
Slovensko 1 Slovensko 2 Slovensko 3 Slovensko 4
Hotely - pensiony - rezervacie

Kraje

Rýchle voľby

Najhľadanejšie výrazy

Partneri

Navštivte aj náš partnerský portál Ubytování online, ktorý ponúka ubytovanie v Českej republike. Takisto odporúčame stránku Hotel-Ubytování, kde nájdete ubytovanie v hoteloch alebo penziónoch v Prahe. Ak sa chystátě v lete do Česka, možno sa vám zíde tip na dovolenku v lete 2012.

Kontaktné informácie

E-mail: info@hotel-ubytovani.com
RS ROBOT
Jeremenkova 55
140 00 Praha 4
Česká republika
TEL: (+420) 776 888 865
Call centrum - rezervácie:
(+420) 222 532 534

Zdieľať

Pridať odkaz na ubytovanie

Štatistika

Ubytovanie Tatranská ŠtrbaChaty Tatra

Chaty Tatra Chaty Tatra ubytovanie Tatranská Štrba
Penzión Tatra sa nachádza na úpätí Vysokých Tatier, v tichom lesnom prostredí chatovej osady Tatranská Štrba - Lieskovec. Penzión Tatra je pre svoju polohu ideálnym miestom do všetkých okolitých národných parkov - Vysokých, Západných, Nízkych Tatier a Slovenského raja, pričom ponúka nadštandardné ubytovanie.

Penzión Štrba ***

Penzión Štrba Penzión Štrba ubytovanie Tatranská Štrba
Penzióne Sorger s celoročnou prevádzkou sa nachádza v centre turistickej a lyžiarskej oblasti Vysoké Tatry v obci Tatranská Štrba. Penzión je ideálnym miestom pre strávenie kľudnej dovolenky spojenej s oddychom a aktívnym športovaním v nádhernej tatranskej prírode.Penzión Songer Tatranská Štrba UBYTOVANIEPenzión Sorger vám ponúka privátne ubytovanie v pohodlne zariadených dvojlôžkových nefajčiarskych izbách.