Odporúčte tieto stránky:
Slovensko 1 Slovensko 2 Slovensko 3 Slovensko 4
Hotely - pensiony - rezervacie

Kraje

Rýchle voľby

Najhľadanejšie výrazy

Partneri

Navštivte aj náš partnerský portál Ubytování online, ktorý ponúka ubytovanie v Českej republike. Takisto odporúčame stránku Hotel-Ubytování, kde nájdete ubytovanie v hoteloch alebo penziónoch v Prahe. Ak sa chystátě v lete do Česka, možno sa vám zíde tip na dovolenku v lete 2012.

Kontaktné informácie

E-mail: info@hotel-ubytovani.com
RS ROBOT
Jeremenkova 55
140 00 Praha 4
Česká republika
TEL: (+420) 776 888 865
Call centrum - rezervácie:
(+420) 222 532 534

Zdieľať

Pridať odkaz na ubytovanie

Štatistika

Ubytovanie TerchováHotel Boboty ***

Hotel Boboty Hotel Boboty ubytovanie Terchová
Trojhviezdičkový Hotel Boboty ponúka komfortné ubytovanie v tesnej blízkosti známeho lyžiarskeho strediska Vrátna v obci Terchová s možnosťou celoročného vyžitia v srdci krásnej prírody Malej Fatry. Hotel Boboty Terchová UBYTOVANIE Ubytovacia kapacita hotela Boboty je 139 pevných lôžok a 43 prísteliek, v ponuke sú jedno až štvorlôžkové izby, apartmány a rodinné bunky.

Hotel Diery *** ***

Hotel Diery *** Hotel Diery *** ubytovanie Terchová
Hotel Diery*** Vám ponúka ubytovanie v malebnej dedinke Terchová, na najfrekventovanejšej turistickej trase, cez skalný kaňon Jánošíkove Diery do známej doliny Vrátna v národnom parku Malá Fatra. Hotel disponuje 24 izbami, a to 10x izby STANDARD + 10x izby SUPERIOR ( komplet zrenovované ) + 3x rodinný apartmán. K dispozícii je reštaurácia s kapacitou 80 miest. Súčasťou hotela je aj Terchovská Koliba, ktorá popri ľudovej hudbe ponúka rôzne terchovské, grilované a slovenské špeciality. Od roku 2016 je v hoteli otvorené úplne nové wellness centrum, kde si môžete užiť vynikajúci relax po turistike. 

Hotel Gavurky ***

Hotel Gavurky Hotel Gavurky ubytovanie Terchová
Hotel Gavurky v Terchovej sa rozprestiera na pomedzí národného parku Malá Fatra a CHKO Kysuce. Obec sa rozkladá v údolí, ktorým preteká riečka Varínka, ktorá sa vlieva do Váhu. Obec je predovšetkým známa svojou ľudovou kultúrou a hlavne spojená s menom legendárneho zbojníka Juraja Jánošíka.Hotel Gavurky v Terchovej ubytovanieHotel Gavurky v Terchovej poskytuje ubytovanie v moderne zariadených dvojlôžkových izbách s príslušenstvom, káblovou

Hotel Pod Sokolím **

Hotel Pod Sokolím Hotel Pod Sokolím ubytovanie Terchová
Hotel Pod Sokolím sa nachádza 3 km od obce Terchovej vo Vrátnej doline. Vrátna dolina je najkrajšia dolina Malej Fatry. Na úpätí pohoria Sokolie sa nachádza Horský hotel pod Sokolím Terchová, hotel Pod Sokolím Terchová sa pýši najkrajším výhľadom celej doliny. Poskytuje mnohé športové a kultúrne aktivity.Hotel Pod Sokolím Terchová bytování:Hotel Pod Sokolím Terchová ponúka ubytovanie v jednolôžkových, dvojlôžkových a mezonetových izbách.

Penzión Admit

Penzión Admit Penzión Admit ubytovanie Terchová
Penzión Admit ponúka možnosť ubytovania pre dve rodiny alebo 9 osôb v štyroch izbách s vlastnými kúpeľňami. V našom penzióne v Terchovej poskytujeme ubytovanie v príjemnom prostredí v turisticky zaujímavej oblasti Malej Fatry.