Odporúčte tieto stránky:
Slovensko 1 Slovensko 2 Slovensko 3 Slovensko 4
Hotely - pensiony - rezervacie

Kraje

Rýchle voľby

Najhľadanejšie výrazy

Partneri

Navštivte aj náš partnerský portál Ubytování online, ktorý ponúka ubytovanie v Českej republike. Takisto odporúčame stránku Hotel-Ubytování, kde nájdete ubytovanie v hoteloch alebo penziónoch v Prahe. Ak sa chystátě v lete do Česka, možno sa vám zíde tip na dovolenku v lete 2012.

Kontaktné informácie

E-mail: info@hotel-ubytovani.com
RS ROBOT
Jeremenkova 55
140 00 Praha 4
Česká republika
TEL: (+420) 776 888 865
Call centrum - rezervácie:
(+420) 222 532 534

Zdieľať

Pridať odkaz na ubytovanie

Štatistika

Ubytovanie Trenčianske TepliceHotel Flóra ****

Hotel Flóra Hotel Flóra ubytovanie Trenčianske Teplice
Wellness a liečebný Hotel Flóra má atraktívnu polohu. Nachádza sa v centre kúpeľného a kultúrneho diania mesta Trenčianske Teplice, vedľa kúpeľného parku a kúpeľnej dvorany. Od termálnych bazénov je vzdialený 300 m. V cene ubytovania sú zahrnuté hotelové raňajky podávané vo forme bufetových stolov. Hoteloví hostia môžu bezplatne využívať bazénový komplex s plaveckým a sedacím nerezovým bazénom s vodnými atrakciami, saunový svet so soľnou parnou saunou, bylinkovou inhaláciou, fínskou saunou, tepidáriom a vodnou cestou, a kvalitne zariadené fitness.//

Hotel Margit ****

Hotel Margit Hotel Margit ubytovanie Trenčianske Teplice
Hotel Margit sa nachádza v centre Trenčianskych Teplíc ponúka kvalitné ubytovanie v malom rodinnom hoteli, ktorý bol po rekonštrukcii moderne zariadený.Hotel Margrit Trenčianske Teplice ubytovanie:Hotel Margit Trenčianske Teplice ponúka ubytovanie v 8 dvojposteľových izbách a 2 apartmánoch, ktoré sú moderne upravené.

Hotel Most Slávy ***

Hotel Most Slávy Hotel Most Slávy ubytovanie Trenčianske Teplice
Hotel MOST SLÁVY je štýlový, kvalitne vybavený hotel v svetoznámom kúpeľnom mestečku Trenčianske Teplice. Nachádza v centre Trenčianskych Teplíc, na okraji kúpeľného parku, v tesnej blízkosti rieky Teplička. Nájdete tu komfortné ubytovanie, wellness, reštauráciu, kaviareň, konferenčné služby, a mnoho ďalších služieb. Okrem klasických wellness služieb hotel ponúka aj liečebné procedúry pod odborným dohľadom lekára. Celkovú atmosféru hotela dotvára jedinečný MOST SLÁVY s menami významných osobností ocenených na medzinárodnom filmovom festivale ARTFILM.

PARKHOTEL **** na Baračke ****

PARKHOTEL **** na Baračke PARKHOTEL **** na Baračke ubytovanie Trenčianske Teplice
PARKHOTEL *** na Baračke Vám nabízí příjemnou atmosféru rodinného hotelu, komfortní ubytování a vynikající služby v prostředí lázeňského města Trenčianske Teplice. Během pobytu ve wellness centru se můžete osvěžit v nápojovém baru u bazénu. Z bohaté nabídky procedur si vybere každý. Hotel nabízí v elegantním interiéru prostory na pořádání firemních schůzek, jednání, prezentací a školení.

Penzion Livia ***

Penzion Livia Penzion Livia ubytovanie Trenčianske Teplice
Penzión Livia nájdete v centre kúpeľného mesta Trenčianske Teplice. Penzión Livia je vzdialený 150 metrov od Slovenských liečebných kúpeľov a ponúka rekreačné, relaxačno - ozdravné a regeneračné pobyty.Penzión Livia Trenčianske Teplice ubytovaniePenzión Livia Trenčianske Teplice ponúka 7 dvojposteľových izieb az toho 6 s možnosťou prístelky. Ďalej sú v objekte 3 apartmány, z toho jeden mezonetový s kuchynkou, dvoma kúpeľňami a tromi miestnosťami.