Odporúčte tieto stránky:
Slovensko 1 Slovensko 2 Slovensko 3 Slovensko 4
Hotely - pensiony - rezervacie

Kraje

Rýchle voľby

Najhľadanejšie výrazy

Partneri

Navštivte aj náš partnerský portál Ubytování online, ktorý ponúka ubytovanie v Českej republike. Takisto odporúčame stránku Hotel-Ubytování, kde nájdete ubytovanie v hoteloch alebo penziónoch v Prahe. Ak sa chystátě v lete do Česka, možno sa vám zíde tip na dovolenku v lete 2012.

Kontaktné informácie

E-mail: info@hotel-ubytovani.com
RS ROBOT
Jeremenkova 55
140 00 Praha 4
Česká republika
TEL: (+420) 776 888 865
Call centrum - rezervácie:
(+420) 222 532 534

Zdieľať

Pridať odkaz na ubytovanie

Štatistika

Ubytovanie TrnavaHotel Empire ****

Hotel Empire Hotel Empire ubytovanie Trnava
Hotel Empire Trnava sa nachádza neďaleko starobylého centra a patrí k najmodernejším a najštýlovejším hotelom v širokom okolí. Hotel je plne klimatizovaný, s moderným riešením interiérov, najnovším technickým vybavením a širokou ponukou možností pre aktívny i pasívny odpočinok.Hotel Empire Trnava ubytovanieHotel Empire Trnava ponúka 18 dvojposteľových izieb (s dvojlôžkom alebo dvomi oddelenými posteľami), 1 trojlôžková izba a 2 apartmány.

Hotel Premier ***

Hotel Premier Hotel Premier ubytovanie Trnava
Hotel Premier sa nachádza priamo v historickom centre mesta Trnava, len 100m od starobylého námestia, v jednej z najkrajších častí mesta, v tichej postrannej uličke. Hotel je v tesnej blízkosti synagógy a ponúka všetko, čo od hotela očakávate.Hotel Premier Trnava ubytovanieV trojhviezdičkovom hoteli Premier Trnava je Vám k dispozícii 16 pohodlne zariadených jednolôžkových a dvojlôžkových izieb typu Malý, Veľký a Veľký Lux a jeden priestranný

Hotel Prestige ****

Hotel Prestige Hotel Prestige ubytovanie Trnava
Luxusný hotel Prestige navrhnutý poprednými slovenskými architektmi špecializujúca sa na hotelový design, sa nachádza v blízkosti historického centra mesta Trnava. V design hoteli Prestige nájdete vďaka svojej výhodnej strategickej polohe, unikátne riešenému interiéru s dôrazom na komfort a profesionálnym službám personálu skvelé útočisko pri svojich obchodných alebo súkromných cestách.

Penzión Grand ***

Penzión Grand Penzión Grand ubytovanie Trnava
Penzión Grand*** ponúka príjemné ubytovanie a reštauračné služby s rodinnou atmosférou v širšom centre mesta Trnava. Vybrať si môžete s ponuky jedno, dvojlôžkových izieb a apartmánov.

Penzión Luxor **

Penzión Luxor Penzión Luxor ubytovanie Trnava
Penzión Luxor** ponúka ubytovanie v jedno, dvojlôžkových izbách a apartmánoch. Súčasťou penziónu je Café bar v letných mesiacoch s možnosťou posedenia na terase. Hostia majú k dispozícii pripojenie na internet a parkovanie na dvore penzióna.

Penzión Maroli

Penzión Maroli Penzión Maroli ubytovanie Trnava
Novootvorený penzión Maroli sa nachádza v tichej lokalite v blízkosti historického centra Trnavy. Ponúka ubytovanie v štyroch komfortne a nadštandardne zariadených, klimatizovaných izbách s pripojením na internet a privátnym parkoviskom v areáli.