Odporúčte tieto stránky:
Slovensko 1 Slovensko 2 Slovensko 3 Slovensko 4
Hotely - pensiony - rezervacie

Kraje

Rýchle voľby

Najhľadanejšie výrazy

Partneri

Navštivte aj náš partnerský portál Ubytování online, ktorý ponúka ubytovanie v Českej republike. Takisto odporúčame stránku Hotel-Ubytování, kde nájdete ubytovanie v hoteloch alebo penziónoch v Prahe. Ak sa chystátě v lete do Česka, možno sa vám zíde tip na dovolenku v lete 2012.

Kontaktné informácie

E-mail: info@hotel-ubytovani.com
RS ROBOT
Jeremenkova 55
140 00 Praha 4
Česká republika
TEL: (+420) 776 888 865
Call centrum - rezervácie:
(+420) 222 532 534

Zdieľať

Pridať odkaz na ubytovanie

Štatistika

Ubytovanie Veľká LomnicaApartmány Lomnica ****

Apartmány Lomnica Apartmány Lomnica ubytovanie Veľká Lomnica
Apartmány Lomnica sa nachádzajú v krásnom prostredí Vysokých Tatier medzi obcami Tatranská a Veľká Lomnica, priamo na pomedzí Tatranského Národného Parku.  Apartmány sú súčasťou novo vybudovaného Rezortu Apartmány Lomnica, ktorý pozostáva z dvoch apartmánových domov s celkovou kapacitou 95 dvojizbových apartmánov.  Priamo z priestranných balkónov Vášho luxusného bývania sa Vám na severnej strane ponúka exkluzívny výhľad na štíty Vysokých Tatier. Na západnej strane sa môžete kochať výhľadom na vzdialené končiare Nízkych Tatier. Apartmány sú citlivo dizajnovo navrhnuté v súlade s prostredím i architektúrou typickou pre Vysoké Tatry.

Guest-house Shelly's ***

Guest-house Shelly's Guest-house Shelly's ubytovanie Veľká Lomnica
Penzión U Šeliho ponúka luxusné ubytovanie pre náročných v úplne novom objekte vybudovanom na úpätí Vysokých Tatier v obci Veľká Lomnica.

Luxusný Hotel INTERNATIONAL**** ****

Luxusný Hotel INTERNATIONAL**** Luxusný Hotel INTERNATIONAL**** ubytovanie Veľká Lomnica
Hotel International Veľká Lomnica ubytovanie Hotel International ponúka 1 apartmán a 28 komfortne zariadených dvojlôžkových izieb. Izby sú vybavené TV so satelitným príjmom, telefónom, pripojením na internet, balkónom a minibarom. Je možné si vybrať izbu s výhľadom na golfové ihrisko alebo na Lomnický štít a časť hrebeňa Vysokých Tatier. Všetky izby sú nefajčiarske. Jeden z izieb je bezbariérový.

Motýľov ***

Motýľov Motýľov ubytovanie Veľká Lomnica
Prázdninový dom pod Tatrami - ideálne miesto pre rodinnú dovolenku, kde Vás nebude nikto vyrušovať. V dome sa nachádzajú dva samostatné, 3-izbové, priestranné apartmány. V každom z apratmánov sa nachádzajú dve spálne (2+3), veľká obývačka, kuchyňa, jedáleň.

Penzion Tatras ***

Penzion Tatras Penzion Tatras ubytovanie Veľká Lomnica
Penzión Tatras má výbornú polohu v regióne Tatier. Okolie je bohaté na historické pamiatky a folklór.Penzión Tatras Veľká Lomnica Ubytovanie:Penzión poskytuje komfortné ubytovanie v dvojposteľových izbách, prípadne v priestranných apartmánoch s kuchynkou as výhľadom na krásnu panorámu Vysokých Tatier. Každá izba má vlastnú kúpeľňu s WC. V celom penzióne Tatras je samozrejme 24 hodín k dispozícii internetové pripojenie káblom aj WIFI.

Apartmán Lomnica C12 ****

Apartmán Lomnica C12 ubytovanie Veľká Lomnica
Ak vás tieto obrázky zaujali, neváhajte a doprajte si pobyt v našom apartmáne v príjemnom prostredí za sympatickú cenu v rezorte Apartmány Veľká Lomnica.Náš apartmán sa nachádza v tomto komplexe a poskytuje luxusné dvojizbové ubytovanie s výhľadom na končiare Vysokých Tatier.