Odporúčte tieto stránky:
Slovensko 1 Slovensko 2 Slovensko 3 Slovensko 4
Hotely - pensiony - rezervacie

Kraje

Rýchle voľby

Najhľadanejšie výrazy

Partneri

Navštivte aj náš partnerský portál Ubytování online, ktorý ponúka ubytovanie v Českej republike. Takisto odporúčame stránku Hotel-Ubytování, kde nájdete ubytovanie v hoteloch alebo penziónoch v Prahe. Ak sa chystátě v lete do Česka, možno sa vám zíde tip na dovolenku v lete 2012.

Kontaktné informácie

E-mail: info@hotel-ubytovani.com
RS ROBOT
Jeremenkova 55
140 00 Praha 4
Česká republika
TEL: (+420) 776 888 865
Call centrum - rezervácie:
(+420) 222 532 534

Zdieľať

Pridať odkaz na ubytovanie

Štatistika

Ubytovanie Veľká LomnicaApartmány Lomnica ***

Apartmány Lomnica Apartmány Lomnica ubytovanie Veľká Lomnica
Vstúpte do čarovného sveta tatranskej prírody a obklopte sa krásou zelene a oázou pokoja v Apartmánoch Lomnica….Doprajte si komfort priestoru. Výnimočný projekt apartmánových domov v horskej architektúre Vám ponúka 34 priestranných apartmánov, konferenčné priestory pre 60 hostí, exkluzívne wellness centrum, fitness centrum, multifunkčné ihrisko, detský kútik, grilovacie altánky.

Guest-house Shelly's ***

Guest-house Shelly's Guest-house Shelly's ubytovanie Veľká Lomnica
Penzión U Šeliho ponúka luxusné ubytovanie pre náročných v úplne novom objekte vybudovanom na úpätí Vysokých Tatier v obci Veľká Lomnica.

Luxusný Hotel INTERNATIONAL**** ****

Luxusný Hotel INTERNATIONAL**** Luxusný Hotel INTERNATIONAL**** ubytovanie Veľká Lomnica
Hotel International Veľká Lomnica ubytovanie Hotel International ponúka 1 apartmán a 28 komfortne zariadených dvojlôžkových izieb. Izby sú vybavené TV so satelitným príjmom, telefónom, pripojením na internet, balkónom a minibarom. Je možné si vybrať izbu s výhľadom na golfové ihrisko alebo na Lomnický štít a časť hrebeňa Vysokých Tatier. Všetky izby sú nefajčiarske. Jeden z izieb je bezbariérový.

Motýľov ***

Motýľov Motýľov ubytovanie Veľká Lomnica
Prázdninový dom pod Tatrami - ideálne miesto pre rodinnú dovolenku, kde Vás nebude nikto vyrušovať. V dome sa nachádzajú dva samostatné, 3-izbové, priestranné apartmány. V každom z apratmánov sa nachádzajú dve spálne (2+3), veľká obývačka, kuchyňa, jedáleň.

Penzion Tatras ***

Penzion Tatras Penzion Tatras ubytovanie Veľká Lomnica
Penzión Tatras má výbornú polohu v regióne Tatier. Okolie je bohaté na historické pamiatky a folklór.Penzión Tatras Veľká Lomnica Ubytovanie:Penzión poskytuje komfortné ubytovanie v dvojposteľových izbách, prípadne v priestranných apartmánoch s kuchynkou as výhľadom na krásnu panorámu Vysokých Tatier. Každá izba má vlastnú kúpeľňu s WC. V celom penzióne Tatras je samozrejme 24 hodín k dispozícii internetové pripojenie káblom aj WIFI.

Apartmán Lomnica C12 ****

Apartmán Lomnica C12 ubytovanie Veľká Lomnica
Ak vás tieto obrázky zaujali, neváhajte a doprajte si pobyt v našom apartmáne v príjemnom prostredí za sympatickú cenu v rezorte Apartmány Veľká Lomnica.Náš apartmán sa nachádza v tomto komplexe a poskytuje luxusné dvojizbové ubytovanie s výhľadom na končiare Vysokých Tatier.