Odporúčte tieto stránky:
Slovensko 1 Slovensko 2 Slovensko 3 Slovensko 4
Hotely - pensiony - rezervacie

Kraje

Rýchle voľby

Najhľadanejšie výrazy

Partneri

Navštivte aj náš partnerský portál Ubytování online, ktorý ponúka ubytovanie v Českej republike. Takisto odporúčame stránku Hotel-Ubytování, kde nájdete ubytovanie v hoteloch alebo penziónoch v Prahe. Ak sa chystátě v lete do Česka, možno sa vám zíde tip na dovolenku v lete 2012.

Kontaktné informácie

E-mail: info@hotel-ubytovani.com
RS ROBOT
Jeremenkova 55
140 00 Praha 4
Česká republika
TEL: (+420) 776 888 865
Call centrum - rezervácie:
(+420) 222 532 534

Zdieľať

Pridať odkaz na ubytovanie

Štatistika

Ubytovanie VitanováHotel Gobor *** ***

Hotel Gobor *** Hotel Gobor *** ubytovanie Vitanová
Penzión Relax Vitanová sa nachádza v jednom z najrázovitejších regiónov. Penzión Relax sa nachádza v prekrásnom prostredí Oravskej prírody na okraji obce Vitanová, v smere k termálnemu kúpalisku Oraviciach len 7 km od hraníc s Poľskom. Hostia uvítajú umiestnenie penziónu Relax na pokojnom mieste, kde je pestrá ponuka aktivít a možnosť načerpanie novo energie.

Penzión Borky **

Penzión Borky Penzión Borky ubytovanie Vitanová
Penzión Borky Vám ponúka jedinečnú možnosť stráviť príjemné chvíle v severnej časti Slovenska na Orave, v kraji, o ktorom sa kedysi hovorilo, že je "začiatok kamenia a koniec chleba" . Penzión Borky sa nachádza v obci Vitanová. Krásna príroda, horské masívy prepletených nespočetnými údoliami, zalesnené bralnaté svahy, hole, strmé hrebene, krištáľovo čisté bystriny a vzácne druhy rastlín a živočíchov vytvárajú prekrásnu prírodnú scenériu.

Penzión Rak pri Oravici

Penzión Rak pri Oravici Penzión Rak pri Oravici ubytovanie Vitanová
Penzión Rak pri Oravice sa nachádza v obci Vitanová na severe Oravy. Štýlový penzión Rak pri Oraviciach je situovaný vo Vitanová na Orave, v oblasti Západných Tatier - Roháče, len 5 km od Oravice, kde sa nachádza Meander Skipark a aquapark s termálnou, liečivou vodou a len 800 m od skipark Vitanová Vrchdolin. Penzión Rak pri Oravice Vitanová ubytovanie Penzión Rak pri Oravice vo Vitanová ponúka ubytovanie v dvojlôžkových a trojlôžkových izbách.