Odporúčte tieto stránky:
Slovensko 1 Slovensko 2 Slovensko 3 Slovensko 4
Hotely - pensiony - rezervacie

Kraje

Rýchle voľby

Najhľadanejšie výrazy

Partneri

Navštivte aj náš partnerský portál Ubytování online, ktorý ponúka ubytovanie v Českej republike. Takisto odporúčame stránku Hotel-Ubytování, kde nájdete ubytovanie v hoteloch alebo penziónoch v Prahe. Ak sa chystátě v lete do Česka, možno sa vám zíde tip na dovolenku v lete 2012.

Kontaktné informácie

E-mail: info@hotel-ubytovani.com
RS ROBOT
Jeremenkova 55
140 00 Praha 4
Česká republika
TEL: (+420) 776 888 865
Call centrum - rezervácie:
(+420) 222 532 534

Zdieľať

Pridať odkaz na ubytovanie

Štatistika

Ubytovanie ŽdiarGoralturist

Goralturist Goralturist ubytovanie Ždiar
Penzión Goralturist sa nachádza v rázovitej podtatranskej obci Ždiar v srdci Belianskych Tatier. V lete je tu možnosť podnikať pešie túry do Belianskych a Vysokých Tatier, navštíviť Belianskej jaskyni, Lomnický štít a prejsť cez Široké sedlo na Chatu pri Zelenej plese. Objekt je vhodným východiskom na výlety za poznávaním historických pamiatok.

Hotel Bachledka**** Strachan ****

Hotel Bachledka**** Strachan Hotel Bachledka**** Strachan ubytovanie Ždiar
Hotel Bachledka Strachan si Vás dovoľuje pozvať na skvelú rodinnú dovolenku pod štítmi Belianskych Tatier do Bachledovej doliny v meste Ždiar. Toto miesto je ideálnym pre rodiny s deťmi. Ponúkané na ubytovanie sú izby a apartmány s odpočinkom v relaxačnom a wellness centre. Hotel Bachledka Strachan leží priamo na zjazdovke lyžiarskeho strediska SKI Jezersko - Bachledova.

Hotel Magura **

Hotel Magura Hotel Magura ubytovanie Ždiar
Hotel MAGURA je situovaný v Monkovej doline v tichom prostredí s nádherným výhľadom na hrebene Belianskych Tatier. Je vzdialený 1,5 km od rázovitej horalský obce Ždiar, známej pozoruhodnou ľudovou architektúrou a tradičným folklórom. Hotel Magura Ždiar UBYTOVANIE Hotel Magura má k dispozícii jedno, dvoj a trojlôžkové izby s možnosťou prístelky a rodinné apartmáne. Izby sú vybavené vlastným sociálnym zariadením, TV so satelitom, rádiom, telefónom.

Chalupa Ždiar*** ***

Chalupa Ždiar*** Chalupa Ždiar*** ubytovanie Ždiar
Chalupa Ždiar ponúka na vysokej úrovni príjemné, rodinné a atmosférou nabité ubytovanie. Chalupa je vhodná pre rodiny s deťmi alebo skupiny, ktorí preferujú súkromie, pretože majú celú chalupu len pre seba.Chalupa Ždiar ubytovanie ŽdiarChalupa Ždiar je na prenájom prednostne na týždenné a víkendové pobyty a poskytuje prenájom v apartmánoch s maximálnou kapacitou 12 osôb.

Penzión Aja

Penzión Aja Penzión Aja ubytovanie Ždiar
Penzión Aja v obci Ždiar po celý rok poskytuje komplexné ubytovacie služby v moderne zariadených izbách, stravovacie služby a množstvo doplnkových služieb; je najlepším miestom pre Vás, Vaše ratolesti aj pre strávenie rodinnej dovolenky.

Penzión Tatrakon **

Penzión Tatrakon Penzión Tatrakon ubytovanie Ždiar
Penzión Tatrakon v Ždiari sa nachádza v rázovitej slovenský tatranskej obci Ždiar, známej svojou typickou ľudovou architektúrou a vynikajúcimi lyžiarskymi podmienkami. Penzión Tatrakon v Ždiari je situovaný v prekrásnom horskom prostredí s výhľadom na panorámu Belianskych Tatier, Spišská Magura a ponúka rekreačné možnosti pre rodiny, školy v prírode, školské výlety a lyžiarske výcviky, cykloturistiku, športové aktivity a futbal.

Spa & wellness Resort Ždiaranka** ***

Spa & wellness Resort Ždiaranka** Spa & wellness Resort Ždiaranka** ubytovanie Ždiar
Penzión Ždiaranka je štýlová koliba v malebnej obci Ždiar, kde si vychutnáte jedinečnú atmosféru v tichom prostredí Belianskych Tatier a Spišskej Magury v blízkosti hraničného prechodu do Poľska. Okúzlení budete nielen nádherným výhľadom na panorámu Belianskych Tatier. Penzión Ždiaranka Ždiar UBYTOVANIE Penzión Ždiaranka ponúka ubytovanie celoročne vo vkusne zariadených dvoch, troch a štyroch lôžkových izbách s kúpeľňou a WC, pre náročnejších

Wellness Penzion*** Strachan ***

Wellness Penzion*** Strachan Wellness Penzion*** Strachan ubytovanie Ždiar
Hostia majú možnosť sa nechať zlákať nevšedným kúzlom goralské dedinky Ždiar. Ubytovanie priamo v lone Belianskych Tatier a Spišskej Magury, vybavenie penziónu, jeho poloha a poskytované služby sú zárukou spokojnosti. Hostí Penziónu Strachan si podmaní nádherný výhľad, kvalitné služby a rodinná atmosféra. Penzión Strachan je ideálne miesto pre rodinnú dovolenku a príjemné ubytovanie v obci Ždiar.

Chaty Winter & Summer ***

Chaty Winter & Summer Chaty Winter & Summer ubytovanie Ždiar
Luxusné novopostavené zrubové chaty v nádhernom prostredí, s krásnym výhľadom na skalnaté štíty Belianskych Tatier, Vám nedovolia zabudnúť na Vami prežité chvíle v tejto panenskej prírode. Chaty sa nachádzajú priamo v horskej dedinke Ždiar : 896 m.n.m., ktorá je situovaná medzi Belianskymi Tatrami a Spišskou Magurou.

Penzión Soňa *

Penzión Soňa ubytovanie Ždiar
Pozývame Vás na strávenie príjemných dovolenkových dní. Rodinný penzión v obci Ždiar ponúka Vám krásu a čaro Belianskych Tatier, ktoré môžete obdivovať priamo z okien penziónu. Klimatické prostredie, v ktorom sa nachádza, má ideálne podmienky pre turistiku, lyžovanie alebo liečenie niektorých respiračných chorôb.