Odporúčte tieto stránky:
Slovensko 1 Slovensko 2 Slovensko 3 Slovensko 4
Hotely - pensiony - rezervacie

Kraje

Rýchle voľby

Najhľadanejšie výrazy

Partneri

Navštivte aj náš partnerský portál Ubytování online, ktorý ponúka ubytovanie v Českej republike. Takisto odporúčame stránku Hotel-Ubytování, kde nájdete ubytovanie v hoteloch alebo penziónoch v Prahe. Ak sa chystátě v lete do Česka, možno sa vám zíde tip na dovolenku v lete 2012.

Kontaktné informácie

E-mail: info@hotel-ubytovani.com
RS ROBOT
Jeremenkova 55
140 00 Praha 4
Česká republika
TEL: (+420) 776 888 865
Call centrum - rezervácie:
(+420) 222 532 534

Zdieľať

Pridať odkaz na ubytovanie

Štatistika

Ubytovanie ŽilinaHotel Grand ****

Hotel Grand Hotel Grand ubytovanie Žilina
Hotel Grand sa nachádza priamo v historickom jadre mesta Žilina. Jeho neopakovateľnú atmosféru dotvárajú okolité obchodíky, reštaurácie, kaviarne a vinárne s terasami, ktoré sa nachádzajú v jeho bezprostrednej blízkosti na centrálnom námestí mesta.Hotel Grand Žilina ubytovanie:Hotel Grand Žilina ponúka ubytovanie v 16 jednolôžkových izbách, 25 dvojlôžkových izbách a 3 apartmánoch s možnosťou 12 prísteliek o celkovej kapacite 80 osôb.

Hotel Slovakia ***

Hotel Slovakia Hotel Slovakia ubytovanie Žilina
Obľúbený a veľmi známy hotel Slovakia Inn s bohatou tradíciou má najlepšiu polohu v centre mesta av blízkosti historickej časti Žiliny. Hotel Slovakia Inn je ľahko dostupný z každej strany motorovými vozidlami, ale je k nemu veľmi ľahký prístup od železničného a autobusovej stanice. Žilina je stredom Slovenska a tak je z toho mesta možné spojenie akýmkoľvek dopravným prostriedkom na ktorékoľvek miesto na Slovenskom.

Hotel Slovan ***

Hotel Slovan Hotel Slovan ubytovanie Žilina
Hotel SLOVAN bol založený v 30-tych rokoch dvadsiateho storočia a leží v historickej časti mesta Žilina, na ulici A. Kmeťa. Už od svojho vzniku sa stal cieľom mnohých návštev obchodníkov alebo turistov, práve z dôvodu výhodnej polohy. Priľahlý park poskytuje možnosť nerušeného odpočinku priamo v centrálnej časti mesta. Okolie hotela sa stalo obľúbeným cieľom na prechádzkach starým mestom nielen u domácich, ale aj u zahraničných hostí.