Odporúčte tieto stránky:
Slovensko 1 Slovensko 2 Slovensko 3 Slovensko 4
Hotely - pensiony - rezervacie

Kraje

Rýchle voľby

Najhľadanejšie výrazy

Partneri

Navštivte aj náš partnerský portál Ubytování online, ktorý ponúka ubytovanie v Českej republike. Takisto odporúčame stránku Hotel-Ubytování, kde nájdete ubytovanie v hoteloch alebo penziónoch v Prahe. Ak sa chystátě v lete do Česka, možno sa vám zíde tip na dovolenku v lete 2012.

Kontaktné informácie

E-mail: info@hotel-ubytovani.com
RS ROBOT
Jeremenkova 55
140 00 Praha 4
Česká republika
TEL: (+420) 776 888 865
Call centrum - rezervácie:
(+420) 222 532 534

Zdieľať

Pridať odkaz na ubytovanie

Štatistika

Ubytovanie ZuberecPenzión Jantoľák *

Penzión Jantoľák Penzión Jantoľák ubytovanie Zuberec
Penzión Jantolák je situovaný na okraji obce Zuberec. V penzióne Jantolák na Vás dýchne príjemná rodinná atmosféra spojená s pohodou. Penzión Jantolák Vám poskytne ubytovacie, stravovacie a doplnkové služby. Autobusové a vlakové spojenie: Vlakom do Liptovského Mikuláša a ďalej autobusom do Zuberca zastávka rázcestí Šroba (cca 50 m).

Penzión Pribiskô **

Penzión Pribiskô Penzión Pribiskô ubytovanie Zuberec
Penziónu Pribiské je rodinný penzión, ktorý sa nachádza v prekrásnom tichom podhorskom prostredí na úpätí Brestova - časti hlavného Roháčského hrebeňa. Penzión Pribiské je situovaný mimo obce Zuberec. Penzion Pribiské ubytovanie Zuberec: Hostia majú možnosť vybrať si z 2 budov penziónu Pribiské:   Hlavná budova penziónu Pribiské: 13 dvojposteľových izieb, 4 apartmány, väčšina s možnosťou prístelky.

Penzión Šindľovec

Penzión Šindľovec Penzión Šindľovec ubytovanie Zuberec
Zrekonštruovaná zrubová stavba penziónu Šindľovec je situovaná v Roháčskej doline len 10 minút pešou chôdzou od zjazdovky " Zverovka - Spálená ". V lete je výhodným nástupným bodom na turistiku Roháčskou dolinou, ktorá je centrom výstupov na hlavný hrebeň Roháčov.