Odporúčte tieto stránky:
Slovensko 1 Slovensko 2 Slovensko 3 Slovensko 4
Hotely - pensiony - rezervacie

Kraje

Rýchle voľby

Najhľadanejšie výrazy

Partneri

Navštivte aj náš partnerský portál Ubytování online, ktorý ponúka ubytovanie v Českej republike. Takisto odporúčame stránku Hotel-Ubytování, kde nájdete ubytovanie v hoteloch alebo penziónoch v Prahe. Ak sa chystátě v lete do Česka, možno sa vám zíde tip na dovolenku v lete 2012.

Kontaktné informácie

E-mail: info@hotel-ubytovani.com
RS ROBOT
Jeremenkova 55
140 00 Praha 4
Česká republika
TEL: (+420) 776 888 865
Call centrum - rezervácie:
(+420) 222 532 534

Zdieľať

Pridať odkaz na ubytovanie

Štatistika

Ubytovanie okres Banská BystricaBadín Jakub Poniky
Baláže Jergaly Povrazník
Banská Bystrica Kordíky Priechod
Bečov Kostiviarska Prostredná Môlča
Brusno Králiky Radvaň
Brusno - kúpele Kremnička Rakytovce
Čačín Kynceľová Rudlová
Čerín Ľubietová Sásová
Dolná Mičiná Lučatín Sebedín
Dolná Môlča Malachov Sebedín - Bečov
Dolný Harmanec Medzibrod Senica
Dolný Jelenec Môlča Skubín
Donovaly Moštenica Slovenská Ľupča
Dúbravica Motyčky Staré Hory
Harmanec Nemce Strelníky
Hiadeľ Ondrej nad Hronom Šalková
Horná Mičiná Oravce Špania Dolina
Horná Môlča Podkonice Štubne
Horné Pršany Podlavice Tajov
Horný Jelenec Pohronský Bukovec Turecká
Hrochoť Polkanová (č.d.1,2,3 Uľanka
Hronsek Polkanová (ostat.č.) Valentová
Iliaš Ponická Huta Vlkanová
Jabriková Ponická Lehôtka

Hotel Arcade ***

Hotel Arcade Hotel Arcade ubytovanie Banská Bystrica
Trojhviezdičkový hotel Arcade sa nachádza v centre mesta Banská Bystrica na Námestí SNP. Poloha hotela Vám zaručuje jedinečnú možnosť bývať priamo v centre spoločenského a kultúrneho života Banskej Bystrice. Historická budova bola pôvodne postavená v roku 1576 a dnes je kompletne zrekonštruovaná tak, že pôvodný vzhľad budovy je zachovaný, ale vnútri objektu je vybudovaný úplne nový hotel zodpovedajúce dnešným vysokým požiadavkám.

Hotel Dixon ****

Hotel Dixon Hotel Dixon ubytovanie Banská Bystrica
Hotel Dixon v Banskej Bystrici je novovybudovaný hotel obklopený zeleňou a lesoparkom a nachádza sa v oddychovej zóne mesta, pri letnom kúpalisku a športovo-rekreačnom areáli. Vybavenie hotela Dixon v Banskej Bystrici a kvalifikovaný personál zaručujú poskytovanie kvalitných služieb podľa priania klienta.

Hotel Galileo ****

Hotel Galileo Hotel Galileo ubytovanie Donovaly
Hotel Galileo Donovaly se nachází v centru stejnojmenné obce Donovaly. Hotel Galileo Donovaly vám vytvoří ideální podmínky k pobytu a postará o vaše pohodlí a komfort.Hotel Galileo Donovaly UBYTOVÁNÍHotel Galileo nabízí svým klientům k ubytování 26 dvoulůžkových pokojů, které jsou komfortně zařízeny. Dále hotel Galileo Donovaly nabízí k ubytování dva dvoulůžkové apartmány s možností přistýlky.

Hotel LUX ***

Hotel LUX Hotel LUX ubytovanie Banská Bystrica
Hotel Lux Banská Bystrica má už 40 ročnú tradíciu a odvtedy patrí medzi miesta, kde sa stretávajú ľudia z rôznych sfér. Hotel Lux Banská Bystrica sa pre mnohých stal druhým domovom. Hotel Lux ponúka kvalitné personál a osobný prístup k hosťom, ktorí sa vďaka tomu radi vracajú späť. Hotel Lux Banská Bystrica UBYTOVANIE Hotel Lux Banská Bystrica ponúka na ubytovanie 76 izieb kategórie Standard, 45 izieb kategórie Business, 6 Apartmánov a 1

Hotel SAD, turistická ubytovňa*

Hotel SAD, turistická ubytovňa* Hotel SAD, turistická ubytovňa* ubytovanie Banská Bystrica
Hotel SAD, turistická ubytovňa* v Banskej Bystrici ponúka izby economy (štandardné) a business izby (nadštandardné). Naše ubytovacie zariadenie sa nachádza na východnom okraji Banskej Bystrice, neďaleko lyžiarskych a turistických stredísk. Hotel SAD, turistická ubytovňa*, je určený pre ľudí pracujúcich mimo domova, turistov, cestovateľov, obchodných cestujúcich, na krátke aj dlhodobé ubytovanie.

Koliba DAMi'sport ***

Koliba DAMi'sport Koliba DAMi'sport ubytovanie Donovaly
DAMi´sport je jedinečné zariadenie, ktoré v sebe ukrýva exkluzívny športový obchod, najväčšiu požičovňu lyžiarskej a snowboardovej výstroje, najstaršiu lyžiarsku školu a škôlku na Donovaloch.

Liečebný dom Poľana - Brusno Kúpele ****

Liečebný dom Poľana - Brusno Kúpele Liečebný dom Poľana - Brusno Kúpele ubytovanie Brusno - kúpele
Léčebný dům Poľana se nachází v Kúpeľoch Brusno a nabízí kvalitní ubytování. Léčebný dům Poľana nabízí kvalitní ubytování v Kúpeľoch Brusno, které leží v překrásném prostředí Slovenského Rudohoří. Hotel se nachází 20 km od Banské Bystřice a svojí polohou a vybavením je vhodným místem pro ubytování lázeňských hostů, ale i pro obchodní cesty nebo rodinnou dovolenou.

Národny dom ***

Národny dom Národny dom ubytovanie Banská Bystrica
Hotel Národný dom, business class hotel, je jediný hotel v Banskej Bystrici, ktorý sa nachádza priamo v historickom centre mesta, hneď vedľa Štátnej opery, je národnou kultúrnou pamiatkou.

NÍZKE TATRY - Donovaly - Tatran ***

NÍZKE TATRY - Donovaly - Tatran NÍZKE TATRY - Donovaly - Tatran ubytovanie Donovaly
PolohaApartmánový dom TATRAN je ľahko viditeľný z hlavnej cesty. Nachádza sa v blízkosti nástupnej stanice 6-sedačkovej lanovky na Novú Hoľu (190 m) a poskytujeme v ňom celoročné ubytovanie pre náročnejších klientov, ktorí uprednostňujú súkromie a možnosť bývania v apartmánovom byte pred hotelovou izbou s možnosťou využitia vlastnej kuchyne.

Penzión Adonai *

Penzión Adonai Penzión Adonai ubytovanie Banská Bystrica
Penzion * ADONAI SLOVAKIA ponúka príjemný a pohodlný pobyt v 5 jednolôžkových a 9 dvojlôžkových izbách. Izby sú vybavené samostatnou hygienickou bunkou so sprchovacím kútom a umývadlom, samostatným WC a vstupnou chodbou. Izby sú vybavené telefónnom. V deň príchodu sa môžete ubytovať od 14.00 hod do 22.00 hod. Izbu je potrebné v deň odchodu opustiť najneskôr do 10.00 hod.