Odporúčte tieto stránky:
Slovensko 1 Slovensko 2 Slovensko 3 Slovensko 4
Hotely - pensiony - rezervacie

Kraje

Rýchle voľby

Najhľadanejšie výrazy

Partneri

Navštivte aj náš partnerský portál Ubytování online, ktorý ponúka ubytovanie v Českej republike. Takisto odporúčame stránku Hotel-Ubytování, kde nájdete ubytovanie v hoteloch alebo penziónoch v Prahe. Ak sa chystátě v lete do Česka, možno sa vám zíde tip na dovolenku v lete 2012.

Kontaktné informácie

E-mail: info@hotel-ubytovani.com
RS ROBOT
Jeremenkova 55
140 00 Praha 4
Česká republika
TEL: (+420) 776 888 865
Call centrum - rezervácie:
(+420) 222 532 534

Zdieľať

Pridať odkaz na ubytovanie

Štatistika

Ubytovanie okres Banská ŠtiavnicaBaďan Klastava Rychňava
Banky Kozelník Svätý Anton
Banská Belá Močiar Štefultov
Banská Štiavnica Počúvadl.Jazero Štiavnické Bane
Banský Studenec Počúvadlo Teplá
Beluj Podhorie Vysoká
Dekýš Prenčov Žakýl
Ilija

Hotel Salamander ***

Hotel Salamander Hotel Salamander ubytovanie Banská Štiavnica
Hotel Salamander Banská Štiavnica sa nachádza v historickom centre mesta. Hotel Salamander Banska Štiavnica bol zrekonštruovaný v roku 1996. Hotel Salamander Banska Štiavnica ponúka ubytovanie, reštauráciu, kaviareň, cukráreň a vináreň. Hotel Salamander Banská Štiavnica UBYTOVANIE Hotel Salamander Banská Štiavnica ponúka 14 izieb vrátane apartmánov, pri celkkovém počte 31 lôžok a 13 prísteliek.

Penzión Kachelman ***

Penzión Kachelman Penzión Kachelman ubytovanie Banská Štiavnica
Penzión Kachelman Banská Štiavnica sa nachádza v samom centre Banskej Štiavnice. Penzión Kachelman Banská Štiavnica vznikol z pôvodného meštianskeho domu emitovaného v 16 - 17. Storočia. V penzióne môžete vidieť cenné výtvarné a architektonické prvky. Penzión Kachelman Banská Štiavnica UBYTOVANIE Penzión Kachelman Banská Štiavnica ponúka klientom k ubytovanie 22 dvojlôžkových izieb, 1 trojlôžková izba a 2 apartmány s celkovou kapacitou 51

Penzión Na Trojici ***

Penzión Na Trojici Penzión Na Trojici ubytovanie Banská Štiavnica
Penzión sa nachádza v historickom centre Banskej Štiavnice, ktoré je zapísané do zoznamu svetového dedičstva UNESCO. Jeho súčasťou je reštaurácia a kaviareň. V priestoroch penziónu a reštaurácie vám je k dispozícii bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet. V letných mesiacoch je k dispozícii aj veľká letná terasa.Priestranno izby v penzióne na Trojici majú obývací priestor, TV a kúpeľňu.Autobusová zastávka je vzdialená len 100 metrov a lyžiarsky areál Salamandra je od penziónu vzdialený 2,5 km.

Penzión Starý Hostinec **

Penzión Starý Hostinec Penzión Starý Hostinec ubytovanie Svätý Anton
Penzión Starý Hostinec sa nachádza v obci Svätý Anton asi 6 km od historického mesta Banská Štiavnica. Ubytovanie je v tradične zariadených izbách s tematickým zaradením, podľa regiónov Slovenska alebo jednotlivých obcí okolo Banskej Štiavnice (Detva, Myjava, Liptov, Hon, ..) Penzión Starý Hostinec Svätý Anton UBYTOVANIE Penzión Starý Hostinec má kapacitu 28 pevných lôžok a 10 prísteliek, ktoré sú umiestnené v 12-tich podkrovných dvojlôžkových a