Odporúčte tieto stránky:
Slovensko 1 Slovensko 2 Slovensko 3 Slovensko 4
Hotely - pensiony - rezervacie

Kraje

Rýchle voľby

Najhľadanejšie výrazy

Partneri

Navštivte aj náš partnerský portál Ubytování online, ktorý ponúka ubytovanie v Českej republike. Takisto odporúčame stránku Hotel-Ubytování, kde nájdete ubytovanie v hoteloch alebo penziónoch v Prahe. Ak sa chystátě v lete do Česka, možno sa vám zíde tip na dovolenku v lete 2012.

Kontaktné informácie

E-mail: info@hotel-ubytovani.com
RS ROBOT
Jeremenkova 55
140 00 Praha 4
Česká republika
TEL: (+420) 776 888 865
Call centrum - rezervácie:
(+420) 222 532 534

Zdieľať

Pridať odkaz na ubytovanie

Štatistika

Ubytovanie okres BreznoBacúch Jánošovka Pohorelská Maša
Beňuš Jarabá Pohronská Polhora
Biele Vody Jasenie Polomka
Braväcovo Javorina Predajná
Brezno Komov Predné Halny
Bruchačka Krám Pusté
Bujakovo Kysuca Ráztoka
Bystrá Lom nad Rimavicou Sihla
Červená Skala Lopej Skalica
Čierny Balog Mazorníkovo Šumiac
Dobroč Medveďovo Švábolka
Dolná Lehota Michalová Telgárt
Drábsko Mýto pod Ďumbierom Vajsková
Dubová Nemecká Valaská
Fajtov Nová Maša Vaľkovňa
Filipovo Osrblie Vrchslatina
Gašparovo Piesok Vydrovo
Hámor Pôbišovo Zadné Halny
Heľpa Podbrezová Zámostie
Horná Lehota Podholie Závadka nad Hronom
Hronec Pohorelá Zlatno
Chvatimech

Apartmánový dom - Tále

Apartmánový dom - Tále Apartmánový dom - Tále ubytovanie Bystrá
Ponúkame prenájom 2-izbového apartmánu s terasou.  Moderne, vkusne zariadený. Kapacita : 4 osoby.

Hotel Mýto ***

Hotel Mýto Hotel Mýto ubytovanie Mýto pod Ďumbierom
Za dedinou Mýto pod Ďumbierom v srdci národného parku Nízke Tatry sa nachádza Hotel Mýto***, ktorý Vás zaujme svojou pívetivou atmosférou a okolitou prírodou. Izby hotela sú vkusne zariadené nábytkom z masívneho dreva. Vyznávači dobrého jedla si na svoje prídu v hotelovej reštaurácii a štýlovej kolibe. Využiť môžete aj širokú ponuku vonkajších a krytých športovísk ako aj hotelové wellness centrum.

Hotel Partizán**** ****

Hotel Partizán**** Hotel Partizán**** ubytovanie Horná Lehota
JEDINEČNÉ MIESTO ODDYCHU PRE TELO, MYSEĽ, DUŠUHOTEL PARTIZÁN **** je rodinný hotel, nachádzajúci sa v unikátnom prostredí prírody Nízkych Tatier na Táľoch. Našou prioritou je priniesť vám vysokokvalitné služby v oblasti ubytovania, wellness, gastronómie, športu, zábavy, kongresov a mítingov a naplniť tak vaše očakávania od nadštandardných hotelových služieb.

Hotel Polianka **

Hotel Polianka Hotel Polianka ubytovanie Dolná Lehota
Hotel Polianka sa nachádza 40 km východne od Banskej Bystrice, v malebnom prostredí nízkotatranské chatovej oblasti Krpáčovo, ktorá je súčasťou Národného parku Nízke Tatry. Hotel Polianka je situovaný v blízkosti známych rekreačných stredísk ako sú Tále, Mýto pod Ďumbierom a Chopok - Juh. Svieži horský vzduch len dotvárajú príjemnú atmosféru tohto miesta, akoby predurčeného pre relax, športové vyžitie av neposlednom rade aj pred nikým a ničím

Hotel Rohozná *** ***

Hotel Rohozná *** Hotel Rohozná *** ubytovanie Brezno
Hotel Rohozná *** sa nachádza v obci Rohozná, 6 km od centra mesta Brezno smerom na Tisovec. Hotel Rohozná má vlastné parkovisko, záhradu s altánkom a detskými preliezačkami, prekrásny výhľad na Nízke Tatry a Muránska planina.Jedinečná poloha hotela Rohozná v obci Rohozná a jeho okolia priamo nabáda na strávenie aktívnej dovolenky plnej turizmu a lyžovanie. K tomu kľudné prostredie je plus pre organizovanie školení a seminárov.

Hotel Zerrenpach **

Hotel Zerrenpach Hotel Zerrenpach ubytovanie Osrblie
Hotel Zerrenpach sa nachádza južne od Nízkych Tatier, v srdci Slovenského Rudohoria v malej, ale športovými aktivitami preslávenej dedinke Osrblie. Leží priamo v biatlonovom areáli, kde sú denne udržiavané a upravované bežecké trate. On line web kamera Vám sprostredkuje pohľad priamo na areál Biatlonu. Je tu vybudovaných cca 20 km bežeckej trate pre bežky s množstvom krásnych lesných cestičiek.

Chata Zinka ***

Chata Zinka Chata Zinka ubytovanie Mýto pod Ďumbierom
Chata Zinka Mýto pod Ďumbierom sa nachádza v srdci juhu Nízkych Tatier. Chata Zinka Mýto pod Ďumbierom je ideálnym miestom pre dovolenku nahorách v zime iv lete. Neváhajte - relax a ubytovanie v chate Zinka v Mýte pod Ďumbierom si určite užijete. Chata Zinka Mýto pod Ďumbierom UBYTOVANIE Chata Zinka Mýto pod Ďumbierom vám ponúka ubytovanie v šiestich štýlových apartmánoch.

Penzion u Hanky

Penzion u Hanky Penzion u Hanky ubytovanie Telgárt
Penzión U Hanky je prvým rodinným penziónom otvoreným v roku 1990. Penzión sa nachádza v podhorskej obci Telgárt vo výške 890 m n. m.. V lete je možnosť peších túr na Kráľovu hoľu, hrebeň Nízkych Tatier, Muránsku planinu, Stolicu, do Slovenského raja a kúpania v priehrade Dedinky. Táto poloha ho predurčuje, aby sa stal východiskom za zážitkami.

Ski & golf resort

Ski & golf resort Ski & golf resort ubytovanie Brezno
Naše nové zariadenie Pinus apartments na Táloch ponúka nadštandardné ubytovanie v ôsmych moderných apartmánových vilách obklopených lesom v nádhernej scenérii Národného parku Nízke Tatry.