Odporúčte tieto stránky:
Slovensko 1 Slovensko 2 Slovensko 3 Slovensko 4
Hotely - pensiony - rezervacie

Kraje

Rýchle voľby

Najhľadanejšie výrazy

Partneri

Navštivte aj náš partnerský portál Ubytování online, ktorý ponúka ubytovanie v Českej republike. Takisto odporúčame stránku Hotel-Ubytování, kde nájdete ubytovanie v hoteloch alebo penziónoch v Prahe. Ak sa chystátě v lete do Česka, možno sa vám zíde tip na dovolenku v lete 2012.

Kontaktné informácie

E-mail: info@hotel-ubytovani.com
RS ROBOT
Jeremenkova 55
140 00 Praha 4
Česká republika
TEL: (+420) 776 888 865
Call centrum - rezervácie:
(+420) 222 532 534

Zdieľať

Pridať odkaz na ubytovanie

Štatistika

Ubytovanie okres KežmarokAbrahámovce Ľubica Spišské Hanušovce
Bušovce Lysá nad Dunajcom Stará Lesná
Červený Kláštor Majere Stotince
Červený Kláštor-kúp. Majerka Stráne pod Tatrami
Hágy Malá Franková Strážky
Havka Malý Slavkov Toporec
Holumnica Matiašovce Tvarožná
Hradisko Mlynčeky Veľká Franková
Huncovce Osturňa Veľká Lomnica
Ihľany Pikovce Vlková
Jezersko Podhorany Vlkovce
Jurské Rakúsy Vojňany
Kežmarok Reľov Vrbov
Krížová Ves Slovenská Ves Výborná
Lechnica Spišská Belá Zálesie
Lendak Spišská Stará Ves Žakovce

Apartmány Lomnica ***

Apartmány Lomnica Apartmány Lomnica ubytovanie Veľká Lomnica
Vstúpte do čarovného sveta tatranskej prírody a obklopte sa krásou zelene a oázou pokoja v Apartmánoch Lomnica….Doprajte si komfort priestoru. Výnimočný projekt apartmánových domov v horskej architektúre Vám ponúka 34 priestranných apartmánov, konferenčné priestory pre 60 hostí, exkluzívne wellness centrum, fitness centrum, multifunkčné ihrisko, detský kútik, grilovacie altánky.

Guest-house Shelly's ***

Guest-house Shelly's Guest-house Shelly's ubytovanie Veľká Lomnica
Penzión U Šeliho ponúka luxusné ubytovanie pre náročných v úplne novom objekte vybudovanom na úpätí Vysokých Tatier v obci Veľká Lomnica.

Hotel Club ***

Hotel Club Hotel Club ubytovanie Kežmarok
Hotel Club v Kežmarku leží v centre historického mestečka Kežmarok, v ktorom sa snúbi história so súčasnou kultúrou. Jeho pozícia je atraktívna najmä blízkosťou Vysokých Tatier. Hotel Club v Kežmarku Vás očarí nielen jeho nádherným prostredím, vynikajúca a nápaditá kuchyňa, ale aj ústretovým personálom.Hotel Club v Kežmarku ubytovanieHotel Club v Kežmarku poskytuje k ubytovaniu celkom 35 útulne zariadených izieb.

Hotel Forton ***

Hotel Forton Hotel Forton ubytovanie Stará Lesná
Hotel FORTON je situovaný v obci Stará Lesná len 2 km od Tatranskej Lomnice v podnoží masívu Lomnického štítu, vo východnej časti Vysokých Tatier. Táto vynikajúca poloha ho predurčuje k tomu, že v ňom môžete stráviť zimnú aj letnú dovolenku alebo zorganizovať firemné akcie, prezentácie, konferencie či súkromné ​​rodinné oslavy. Hotel FORTON Stará Lesná ubytovanie Hotel FORTON ponúka k dispozícii 22 dvojposteľových izieb a 10 luxusných apartmánov.

Hotel Hviezdoslav****

Hotel Hviezdoslav**** Hotel Hviezdoslav**** ubytovanie Kežmarok
Vitajte v malom hoteli s veľkým srdcom na úpätí najmenších veľhôr sveta Vysokých Tatier.

Kontakt wellness hotel ****

Kontakt wellness hotel Kontakt wellness hotel ubytovanie Stará Lesná
Hotel Kontakt sa nachádza pod vrcholky Vysokých Tatier len 2 km od Tatranskej Lomnice. Moderný wellness hotel s kvalitnými službami Vám poskytne príjemné prostredie pre odpočinok a šport. Hotel Kontakt je ideálne miesto nielen na strávenie dovolenky, ale aj na usporadúvanie konferencií a firemných akcií.

Luxusný Hotel INTERNATIONAL**** ****

Luxusný Hotel INTERNATIONAL**** Luxusný Hotel INTERNATIONAL**** ubytovanie Veľká Lomnica
Hotel International Veľká Lomnica ubytovanie Hotel International ponúka 1 apartmán a 28 komfortne zariadených dvojlôžkových izieb. Izby sú vybavené TV so satelitným príjmom, telefónom, pripojením na internet, balkónom a minibarom. Je možné si vybrať izbu s výhľadom na golfové ihrisko alebo na Lomnický štít a časť hrebeňa Vysokých Tatier. Všetky izby sú nefajčiarske. Jeden z izieb je bezbariérový.

Motýľov ***

Motýľov Motýľov ubytovanie Veľká Lomnica
Prázdninový dom pod Tatrami - ideálne miesto pre rodinnú dovolenku, kde Vás nebude nikto vyrušovať. V dome sa nachádzajú dva samostatné, 3-izbové, priestranné apartmány. V každom z apratmánov sa nachádzajú dve spálne (2+3), veľká obývačka, kuchyňa, jedáleň.

Penzion Tatras ***

Penzion Tatras Penzion Tatras ubytovanie Veľká Lomnica
Penzión Tatras má výbornú polohu v regióne Tatier. Okolie je bohaté na historické pamiatky a folklór.Penzión Tatras Veľká Lomnica Ubytovanie:Penzión poskytuje komfortné ubytovanie v dvojposteľových izbách, prípadne v priestranných apartmánoch s kuchynkou as výhľadom na krásnu panorámu Vysokých Tatier. Každá izba má vlastnú kúpeľňu s WC. V celom penzióne Tatras je samozrejme 24 hodín k dispozícii internetové pripojenie káblom aj WIFI.

Vila Tatra *

Vila Tatra Vila Tatra ubytovanie Stará Lesná
Penzión Vila Tatra Stará Lesná leží v srdci Vysokých Tatier v obci Stará Lesná. Penzión Vila Tatra je výbornou voľbou pre dovolenku v každom ročnom období. Ubytovanie v penzióne Vila Tatra je vhodné pre deti, ozdravné pobyty, rodinné oslavy či rekreácia pre dospelých i seniorov. Penzión Vila Tatra Stará Lesná ubytovanie Penzión Vila Tatra ponúka kvalitné ubytovanie v dvojposteľových izbách. Po dohode je možné dohodnúť aj trojlôžková izba.