Odporúčte tieto stránky:
Slovensko 1 Slovensko 2 Slovensko 3 Slovensko 4
Hotely - pensiony - rezervacie

Kraje

Rýchle voľby

Najhľadanejšie výrazy

Partneri

Navštivte aj náš partnerský portál Ubytování online, ktorý ponúka ubytovanie v Českej republike. Takisto odporúčame stránku Hotel-Ubytování, kde nájdete ubytovanie v hoteloch alebo penziónoch v Prahe. Ak sa chystátě v lete do Česka, možno sa vám zíde tip na dovolenku v lete 2012.

Kontaktné informácie

E-mail: info@hotel-ubytovani.com
RS ROBOT
Jeremenkova 55
140 00 Praha 4
Česká republika
TEL: (+420) 776 888 865
Call centrum - rezervácie:
(+420) 222 532 534

Zdieľať

Pridať odkaz na ubytovanie

Štatistika

Ubytovanie okres Liptovský MikulášAndice Kráľova Lehota Partizánska Ľupča
Beňadiková Krmeš Pavčina Lehota
Beňušovce Kvačany Pavlova Ves
Bobrovček Lazisko Ploštín
Bobrovec Liptovská Anna Podbanské
Bobrovník Liptovská Kokava Podtureň
Bodice Liptovská Ondrašová Pribylina
Brnice Liptovská Porúbka Prosiek
Bukovina Liptovská Sielnica Smrečany
Čierny Váh Liptovské Beharovce Svarín
Demänová Liptovské Kľačany Svätý Kríž
Demänovská Dolina Liptovské Matiašovce Trstené
Dlhá Lúka Liptovský Hrádok Tvarožná
Dovalovo Liptovský Ján Uhorská Ves
Dúbrava Liptovský Mikuláš Vavrišovo
Fiačice Liptovský Ondrej Važec
Galovany Liptovský Peter Veľké Borové
Gôtovany Liptovský Trnovec Veterná Poruba
Hliník Ľubeľa Vitálišovce
Huty Magurka Vlachy
Hybe Malatíny Vlašky
Iľanovo Malé Borové Východná
Ižipovce Malužiná Vyšná Boca
Jakubovany Nižná Boca Vyšné Matiašovce
Jalovec Nižné Matiašovce Závažná Poruba
Jamník Okoličné Železnô
Konská Palúdzka Žiar

Apartmány Anička

Apartmány Anička Apartmány Anička ubytovanie Liptovské Matiašovce
Luxusne zariadené apartmány v štýle alpských penziónov sa nachádzajú v severnej časti Liptova v malej obci s výhľadom na Chočské vrchy a Západné Tatry, iba 3 km od vodnej nádrže Liptovská Mara, v lokalite medzi aquaparkami Tatralandia a Bešeňová, v dosahu aj kúpele Lúčky.

Apartmány Broma

Apartmány Broma Apartmány Broma ubytovanie Demänová
Apartmány Broma sú ideálnym miestom pre strávenie krásnej dovolenky v kruhu Vašej rodiny či priateľov. Nachádzajú sa v tichej časti Demänová neďaleko známej Demänovskej Doliny. Hotel Broma pozostáva z dvoch rekreačných domov Baška a Broma. Apartmány Broma Demänová ubytovanie Poskytované je celoročné ubytovanie v apartmánoch a v 2 lôžkových izbách, v rekreačných apartmánových domoch "Broma a Baška" v Demänová pri Liptovskom Mikuláši len 10 km od

Apartmány Hilson Jasná

Apartmány Hilson Jasná Apartmány Hilson Jasná ubytovanie Liptovský Mikuláš
Štýlové a dizajnové ubytovanie pre všetky typy hostí.

Apartmány JASNÁ - Biela Púť - Nízke Tatry - Demänovská Dolina ***

Apartmány JASNÁ - Biela Púť - Nízke Tatry - Demänovská Dolina Apartmány JASNÁ - Biela Púť - Nízke Tatry - Demänovská Dolina ubytovanie Demänovská Dolina
Apartmány Jasná Demänovská Dolina svojou jedinečnou polohou, kvalitou vybavenia a komplexnosťou služieb, spĺňajú kritériá najnáročnejších klientov, sú vhodné pre všetky typy klientely, hlavne však pre rodiny s deťmi.Apartmány Jasná ubytovanie Demänovská Dolina Ubytovanie Demänovská Dolina Apartmány Jasná sú novým zariadením apartmánového typu, ktoré Vám ponúka ubytovanie v nasledujúcom zložení: 3 jedno a 12 dvojizbových priestranných a útulne

Apartmány Lipka

Apartmány Lipka Apartmány Lipka ubytovanie Pavčina Lehota
Apartmány Lipka sa nachádzajú v peknom prostredí Národného parku Nízke Tatry, na začiatku Demänovskej doliny a od mesta Liptovský Mikuláš sú vzdialené 7 km.Počas zimnej sezóny možno využiť 8 km vzdialené lyžiarske stredisko Jasná - Chopok, či stredisko v okolí Ružomberka alebo lyžovanie vo Vysokých Tatrách.V lete je turistom k dispozícii množstvo trás pre pešiu turistiku a cykloturistiku. V blízkosti sa nachádzajú termálne kúpaliská v Liptovskom Jáne, v Bešeňovej a Aqua Park Tatralandia s celoročnou prevádzkou.Vo voľnom čase môžete navštíviť Demänovskú ľadovú jaskyňu, Jaskyňu Slobody, prípadne vyskúšať niektoré adrenalínové športy, ako paragliding alebo horolezectvo.

Apartmány LIPTOV ***

Apartmány LIPTOV Apartmány LIPTOV ubytovanie Liptovský Mikuláš
Novo otvorený komplex Apartmány Liptov sa nachádza priamo v Liptovskom Mikuláši, neďaleko od centra mesta. Výhodná poloha Apartmánov Liptov vytvára jedinečné podmienky pre aktívny odpočinok i prírodné, športové, spoločenské využitie aj pre náročného klienta. Apartmány Liptov Liptovský Mikuláš ubytovania: Apartmány Liptov ponúka celoročné ubytovanie v 35 dvojlôžkových apartmánoch s celkovou kapacitou 110 pevných lôžok s možnosťou prístelky.

Apartmány Vierka

Apartmány Vierka Apartmány Vierka ubytovanie Demänovská Dolina
Apartmány Vierka sa nachádza v Demänovskej Doline, v horskom prostredí pri krištáľovo čistom potoku Demänovka a poskytuje ideálne podmienky pre relax a oddych od každodenného zhonu. V blízkosti sa nachádza jedno z najlepších lyžiarskych stredísk na slovenský Jasná Nízke Tatry, termálne kúpalisko Bešeňová a Aquapark Tatralandia a tak tiež mnoho krásnych turistických trás.

AquaTherm

AquaTherm AquaTherm ubytovanie Liptovský Trnovec
Tri samostatne stojace atraktívne chatky s letnými terasami a centrálnym kúrením v obci Liptovský Trnovec. Ubytovanie na Slovensku v apartmánoch na Liptove v Tatrách pri Liptovskej Mare, v blízkosti termálny aquapark Tatralandia, kúpalisko a termálne bazény Liptovský Ján, Bešeňová a lyžiarské stredisko ski Jasná Chopok Nízke Tatry. Ubytovanie na chate a privátoch v Tatrách.

Hotel Bonifác

Hotel Bonifác Hotel Bonifác ubytovanie Liptovský Mikuláš
Moderný novozrekonštruovaný Music Hotel Bonifác patrí do siete jedinečných hotelov spoločnosti Cascada Hotels&Resorts, ktorá sa vyznačuje vysokým štandardom a kvalitou poskytovaných služieb. 

Hotel Bystrina ***

Hotel Bystrina Hotel Bystrina ubytovanie Demänovská Dolina
Hotel Bystrina v Demänovskej Doline sa nachádza v prekrásnom prostredí Nízkych Tatier, v centre cestovného ruchu a turistiky v Demänovskej Doline.Demänovská Dolina je najznámejšia a najkrajšia údolia Nízkych Tatier. Stredisko Jasná, ktoré tvorí záver doliny, je dnes moderným lyžiarskym centrom. V neďalekej obci Liptovský Ján sa nachádza termálne kúpalisko.