Odporúčte tieto stránky:
Slovensko 1 Slovensko 2 Slovensko 3 Slovensko 4
Hotely - pensiony - rezervacie

Kraje

Rýchle voľby

Najhľadanejšie výrazy

Partneri

Navštivte aj náš partnerský portál Ubytování online, ktorý ponúka ubytovanie v Českej republike. Takisto odporúčame stránku Hotel-Ubytování, kde nájdete ubytovanie v hoteloch alebo penziónoch v Prahe. Ak sa chystátě v lete do Česka, možno sa vám zíde tip na dovolenku v lete 2012.

Kontaktné informácie

E-mail: info@hotel-ubytovani.com
RS ROBOT
Jeremenkova 55
140 00 Praha 4
Česká republika
TEL: (+420) 776 888 865
Call centrum - rezervácie:
(+420) 222 532 534

Zdieľať

Pridať odkaz na ubytovanie

Štatistika

Ubytovanie okres PiešťanyBanka Krakovany Ratnovce
Bašovce Lančár Sokolovce
Borovce Malé Orvište Šípkové
Dolný Lopašov Moravany nad Váhom Šterusy
Drahovce Nižná Ťapkové
Dubovany Ostrov Trebatice
Ducové Pečeňady Veľké Kostoľany
Hubina Piešťany Veľké Orvište
Chtelnica Prašník Veselé
Kocurice Pustá Ves Vrbové
Kočín Rakovice

Hotel Magnólia ****

Hotel Magnólia Hotel Magnólia ubytovanie Piešťany
Hotel Magnólia se nachází v centru světoznámého lázeňského města Piešťany. Nachází se na začátku pěší zóny a díky svojí výšce poskytuje nádherný výhled do okolí, na Povážský Inovec a řeku Váh. Hotel Magnolia Piešťany UBYTOVÁNÍ Hotel Magnolia vám nabízí pohodlné ubytování v jednolůžkových, dvoulůžkových pokojích, a apartmány typu STANDARD na prvním až šestém patře.

Hotel Máj ***

Hotel Máj Hotel Máj ubytovanie Piešťany
Sympatický plne bezbariérový Spa & Wellness Hotel Máj Piešťany pre všetky generácie, pre seniorov i rodiny s deťmi. Hotel Máj Piešťany UBYTOVANIE Hotel Máj piešťany vám ponúka maximálne 115 lôžok pri využití všetkých lôžok v izbách, v 51 izbách a 2 apartmánoch. Z toho 33 dvojposteľových, 7 priestranných trojlôžkových, 10 jednolôžkových s prístelkou, 1 jednolôžková a 2 dvojlôžkové apartmány s prístelkou.

Hotel Odevák ***

Hotel Odevák Hotel Odevák ubytovanie Piešťany
Hotel Odevák & Depandance je hotel s rodinnou atmosférou, ktorý sa nachádza v blízkosti kúpeľného mesta Piešťany, na východnom pobreží vodnej nádrže Sĺňava. Hotel Odevák & Dependance Piešťany UBYTOVANIE Hotel Odevák vám ponúka 36 dvojposteľových izieb, 6 rodinných izieb pre štyri osoby a 4 apartmány.

Hotel Park ****

Hotel Park Hotel Park ubytovanie Piešťany
Hotel Park leží v kúpeľnom meste Piešťany, v západnej časti Slovenska, 80 km severovýchodne od Bratislavy a 125 km od medzinárodného letiska Wien - Schwechat.Wellness a liečebný hotel Park má atraktívnu polohu. Nachádza sa v príjemnom a tichom prostredí mestského parku, vedľa ramena rieky Váh, necelých 500 m od pešej zóny a kúpeľného ostrova. Piešťany sú najväčšie a najvýznamnejšie kúpeľné mesto Slovenska.

Hotel Piešťany **

Hotel Piešťany Hotel Piešťany ubytovanie Piešťany
Hotel Piešťany si vás dovoľuje pozvať do príjemnej lokality Piešťany, ktorý je situovaný v tichom prostredí tohto svetoznámeho kúpeľného mesta. Príďte nasať oázu pokoja a pohody a odpočiňte si od každodenného zhonu a stresu. Hotel Piešťany Piešťany ubytovanie Hotel Piešťany ponúka návštevníkom 132 priestranných izieb a apartmánov rôznych veľkostí, kde nájdete dostatok pokoja a pohodlia dôležitého k Vášmu spokojnému pobytu.

Hotel Satelit*** ***

Hotel Satelit*** Hotel Satelit*** ubytovanie Piešťany
Hotel Satelit*** sa nachádza priamo v centre kúpeľného mesta Piešťany. Je situovaný v blízkosti pešej zóny a historického centra, neďaleko kúpeľného ostrova. Vďaka lokalizovaniu ponúka dobrú dostupnosť pešo alebo dopravnými prostriedkami.

Hotel Tematín Wellness & Spa ***

Hotel Tematín Wellness & Spa Hotel Tematín Wellness & Spa ubytovanie Moravany nad Váhom
Hotel Tematín sa nachádza v Moravanoch nad Váhom, 3 km od centra kúpeľného mesta Piešťany, v údolí rieky Váh, pod západným úpätím vrchov Považského Inovca. Piešťany so svojím okolím patria k najteplejším miestam Slovenska s najväčším počtom slnečných dní, poloha a klíma ich predurčujú k tráveniu príjemnej dovolenky počas celého roka. 

PENSION HELLENE RELAX CLUB ***

PENSION HELLENE RELAX CLUB *** PENSION HELLENE RELAX CLUB *** ubytovanie Piešťany
Pension Hellene Relax Club *** ponúka komfortné ubytovanie s kapacitou 19 dvojlôžkových izieb, 2 apartmány Classic, 1 apartmán Biznis a 1 apartmán Family. Izby sú vybavené moderným a elegantným nábytkom. Súčasťou každej izby je sprcha, apartmán - vaňa, WC, telefón, LCD televízor, chladnička.

Pension Rybársky Dvor ****

Pension Rybársky Dvor Pension Rybársky Dvor ubytovanie Piešťany
Na južnom okraji kúpeľného mesta Piešťany, pri dvoch chovných rybníkoch, plných pstruhov a kaprov, nájdete penzión Rybársky Dvor - malé vodné kráľovstvo výnimočnej kuchyne, nadštandardných služieb a nevšedných zaujímavostí. S kompletným wellness servisom vrátane suché a mokré sauny, vírivky a masáže. Penzión Rybársky Dvor Piešťany UBYTOVANIE V penzióne Rybársky Dvor v Piešťanoch je k dispozícii 14 dvojposteľových izieb, 1 trojlôžková izba a 1