Odporúčte tieto stránky:
Slovensko 1 Slovensko 2 Slovensko 3 Slovensko 4
Hotely - pensiony - rezervacie

Kraje

Rýchle voľby

Najhľadanejšie výrazy

Partneri

Navštivte aj náš partnerský portál Ubytování online, ktorý ponúka ubytovanie v Českej republike. Takisto odporúčame stránku Hotel-Ubytování, kde nájdete ubytovanie v hoteloch alebo penziónoch v Prahe. Ak sa chystátě v lete do Česka, možno sa vám zíde tip na dovolenku v lete 2012.

Kontaktné informácie

E-mail: info@hotel-ubytovani.com
RS ROBOT
Jeremenkova 55
140 00 Praha 4
Česká republika
TEL: (+420) 776 888 865
Call centrum - rezervácie:
(+420) 222 532 534

Zdieľať

Pridať odkaz na ubytovanie

Štatistika

Ubytovanie okres PrievidzaBanky Kanianka Podhradie
Banská Kľačno Poluvsie
Biela Voda Kocurany Poruba
Bojnice Kostolná Ves Pravenec
Bojnice - kúpele Koš Prievidza
Brezany Kúty Račice
Brusno Laskár Radobica
Bystričany Lazany Ráztočno
Cerová Lehota pod Vtáčnikom Remata
Cigeľ Liešťany Rudica
Čavoj Lipník Rudnianska Lehota
Čereňany Lomnica Sebedražie
Diviacka Nová Ves Ľubianka Seč
Diviaky nad Nitricou Mačov Solka
Dlžín Malá Čausa Somorova Ves
Dobročná Malá Lehota Stanáková
Dolné Lelovce Malinová Staré Mesto-Priev.
Dolné Vestenice Matušíková Šajby
Dvorníky n/ Nitricou Morovno Škrípov
Fančová Necpaly-Prievid. III Štiefleje
Gápel Nedožery Štvrte - Prievidza V
Handlová Nedožery - Brezany Šutovce
Horná Ves Nevidzany Temeš
Horné Lelovce Nitrianske Pravno Tužina
Horné Vestenice Nitrianske Rudno Valaská Belá
Chalmová Nitrianske Sučany Veľká Čausa
Chrenovec - Brusno Nitrica Veľká Lehota
Chvojnica Nováky Vieska
Jalovec Opatovce nad Nitrou Vrbany
Ježkova Ves n/N. Oslany Vyšehradné
Kamenec pod Vtáč. Píly - Prievidza II Zemianske Kostoľany

Design Hotel Preuge*** ***

Design Hotel Preuge*** Design Hotel Preuge*** ubytovanie Prievidza
Moderný, zrekonštruovaný hotel Preuge sa nachádza v príjemnom prostredí hornej Nitry v blízkosti centra mesta. Železničného a autobusovej stanice. Ponúka vysoký štandard ubytovacích, stravovacích, kongresových a relaxačných služieb. Nájdete tu útulné zázemie pri Vašich obchodných cestách, vhodné priestory preškolenie, semináre, firemné, spoločenské a kultúrne podujatia. Pre rodiny je pohodlným miestom na pobyt s kompletnými službami.

Hotel BELASSI ****

Hotel BELASSI Hotel BELASSI ubytovanie Bojnice
Best Western hotel Belassi ponúka komfortné ubytovanie v centre historického mesta Bojnice. Best Western Hotel Belassi sa nachádza neďaleko kúpeľov, ktoré leží v pohorí Malá Magura. V blízkosti hotela sa tiež nachádza najnavštevovanejší monument v Strednej Európe Bojnický zámok. Best Western hotel Belassi Bojnice UBYTOVANIE Best Western hotel Belassi Bojnice ponúka ubytovanie v 12 komfortných dvojlôžkových izbách a 8 luxusných apartmánoch.

Hotel Bojnický vínny dom ****

Hotel Bojnický vínny dom Hotel Bojnický vínny dom ubytovanie Bojnice
Hotel Bojnický vínny dom sa nachádza v prekrásnom turistickom centre Slovenska, v mestečku Bojnice. Pozývame Vás vychutnať si naše luxusné izby, výbornú reštauráciu, oddýchnuť si vo vínnom wellness, alebo posedieť si pri pohári vína v našej degustačnej miestnosti, ktorá je súčasťou vinotéky. Bojnický vínny dom je spojením tradície, šarmu a nezabudnuteľnej atmosféry. Dovoľte nám postarať sa o Vás.

Hotel Kaskáda ***

Hotel Kaskáda Hotel Kaskáda ubytovanie Bojnice
Hotel Kaskáda v Bojniciach je 4-hviezdičkový hotel, ktorý sa nachádza iba 15 minút chôdze od Bojnického zámku a centra mesta Bojnice.Hotel Kaskáda v Bojniciach ubytovanieHotel Kaskáda v Bojniciach má pre hostí k dispozícii 34 lôžok. Hotel Kaskáda v Bojniciach poskytuje priestranné izby s posedením, satelitný TV a minibarom. V izbách ďalej nájdete žehličku, žehliaca doska i kúpeľňu s župany a fénom.

HOTEL POD ZÁMKOM**** ****

HOTEL POD ZÁMKOM**** HOTEL POD ZÁMKOM**** ubytovanie Bojnice
Hotel pod Zámkom sa nachádza v nádhernom prostredí slovenského kúpeľného mestečka Bojnice, tesne pod Bojnickým zámkom, 400 metrov od zoologickej záhrady. Ponúka vám široký záber služieb, rodinné oslavy, svadby, kongresy, koncerty, večierky, pracovné posedenia a ďalšie. Ochotný a usmiaty tím hotela zabezpečí klientovi služby podľa jeho vlastných predstáv a požiadaviek.  

Hotel Športcentrum Bojnice*** ***

Hotel Športcentrum Bojnice*** Hotel Športcentrum Bojnice*** ubytovanie Bojnice
Hotel Športcentrum Bojnice poskytuje kvalitné a komplexné služby založené na tradícii a ochote. Nachádza sa v kúpeľnom meste Bojnice neďaleko Bojnického zámku a ZOO, v pokojnom a malebnom prostredí. Hotel Športcentrum Bojnice UBYTOVANIE Hotel Športcentrum má celkovú kapacitu 82 lôžok z toho 40 dvojlôžkových a 40 prísteliek na dvoulůžkvých izbách.

Penzión ASSO *

Penzión ASSO Penzión ASSO ubytovanie Bojnice
Penzión ASSO sa nachádza priamo v centre kúpeľného mesta Bojnice a ponúka ubytovanie v dvojposteľových izbách, rodinných bunkách a apartmánu. Penzión ASSO Bojnice UBYTOVANIE Vám ponúka päť dvojlôžkových izieb, s vybavením: TV, WC a kúpeľňou. Pre ubytovaných je k dispozícii spoločenská miestnosť s kuchynským kútom, chladničkou, mikrovlnnou rúrou. Miestnosť je možné využiť ako k rôznym organizovaným, ale aj samostatným akciám.

Penzión Bojnice **

Penzión Bojnice Penzión Bojnice ubytovanie Bojnice
UŽITE SI BOJNICE S PENZIÓNOM BOJNICE - či už prichádzate do Bojníc za oddychom alebo pracovne, náš penzión je ideálnym miestom pre krátkodobé aj dlhodobé pobyty. Ubytujte sa u nás, vyrazte sa poznávaním mesta a okolia, v noci si oddýchnite po zážitkami preplnenom dni. Ráno Vám pripravíme výdatné raňajky a ďalší pekný deň sa môže začať.

Penzión Družba **

Penzión Družba Penzión Družba ubytovanie Bojnice
Penzión Družba sa nachádza v regióne Horná Nitra v malebnej obci Bojnice. Po roku 1945 došlo k rozvoju Bojnických kúpeľov ako kúpeľného mesta s kultúrnym využitím Bojnického zámku, národnej kultúrnej pamiatky. Penzión Družba je ideálne situovaný nielen k objavovaniu krás tunajšieho regiónu Horná Nitra, ale tiež k všestrannému športovému vyžitiu a celoročnú rekreáciu. Penzión Družba je vzdialený od centra Bojníc približne 15 minút pešej chôdze.

Penzion Hujer

Penzion Hujer Penzion Hujer ubytovanie Bojnice
Penzion Hujer v Bojniciách sa nachádza v historickom centre mesta, v blízkosti Bojnického zámku a Zoologickej záhrady Bojnice. Ponuka ubytovanie v 5 dvojposteľových izbách s možnosťou prístelky a v apartmáne.