Odporúčte tieto stránky:
Slovensko 1 Slovensko 2 Slovensko 3 Slovensko 4
Hotely - pensiony - rezervacie

Kraje

Rýchle voľby

Najhľadanejšie výrazy

Partneri

Navštivte aj náš partnerský portál Ubytování online, ktorý ponúka ubytovanie v Českej republike. Takisto odporúčame stránku Hotel-Ubytování, kde nájdete ubytovanie v hoteloch alebo penziónoch v Prahe. Ak sa chystátě v lete do Česka, možno sa vám zíde tip na dovolenku v lete 2012.

Kontaktné informácie

E-mail: info@hotel-ubytovani.com
RS ROBOT
Jeremenkova 55
140 00 Praha 4
Česká republika
TEL: (+420) 776 888 865
Call centrum - rezervácie:
(+420) 222 532 534

Zdieľať

Pridať odkaz na ubytovanie

Štatistika

Ubytovanie okres RužomberokBešeňová Liptovská Teplá Rojkov
Biely Potok Liptovské Revúce Ružomberok
Černová Liptovské Sliače Rybárpole
Hrboltová Liptovský Michal Stankovany
Hubová Lisková Stredná Revúca
Ivachnová Ľubochňa Stredný Sliač
Kalameny Lúčky Studničná
Kľačno Lúčky - kúpele Štiavnička
Komjatná Ludrová Švošov
Korytnica - kúpele Madočany Turík
Likavka Martinček Valaská Dubová
Liptovská Lúžna Nižná Revúca Vlkolínec
Liptovská Osada Nižný Sliač Vyšná Revúca
Liptovská Štiavnica Potok Vyšný Sliač

Apartmán & Štúdio Elena *

Apartmán & Štúdio Elena Apartmán & Štúdio Elena ubytovanie Ružomberok
Poskytujeme ubytovanie na prízemí rodinného domu so samostatným vchodom v meste Ružomberok. Ubytovanie na súkromí Privát Elena sa nachádza v jeho tichej časti, v peknom prostredí, priamo pod lesom. Bonusom pre našich hostí je nádherný výhľad na dolný Liptov, pohoria Malej a Veľkej Fatry, Chočských vrchov a Západných Tatier. Poloha privátu umožňuje dostupnosť všetkých služieb mesta a zároveň zaručuje nerušený odpočinok.

Apartmánový dom Fatrapark ***

Apartmánový dom Fatrapark Apartmánový dom Fatrapark ubytovanie Ružomberok
Apartmány Fatrapark Ružomberok sa nachádzajú v exkluzívnej lokalite len 100 metrov od kabínkovej lanovky, priamo v centre strediska, čo robí tieto apartmány atraktívnymi, sú vzdialené niekoľko metrov od najdlhšej umelo zasnežované zjazdovky na slovenský. Apartmány Fatrapark Ružomberok UBYTOVANIE Apartmány Fatrapark Ružomberok ponúkajú nadštandardne príjemné ubytovanie priamo v prírode Národného parku Veľká Fatra.

Apartmány VIP Bešeňová

Apartmány VIP Bešeňová Apartmány VIP Bešeňová ubytovanie Bešeňová
Apartmány sa nachádzaju v centre turisticky atraktívneho regiónu Liptov v obci Liptovský Michal vzdialenej 300m od obce Bešeňová, 9 km od Ružomberka a 17 km do Liptovského Mikuláša.Návštevníkom odporúčame osviežujúci pobyt v termálnom kúpalisku Thermal PARK Bešeňováa v zime kombináciu s lyžovačkou v stredisku JASNÁ v Demänovskej Doline alebo v lyžiarskom stredisku Skipark Ružomberok. Návštevník má možnosť využiť ďalšie známe lyžiarske strediská na Liptove a Orave, prípadne Donovaly. Radi Vám poradíme pri výbere ako stráviť Vašu dovolenku.

Fatrapark Liptov Apartments

Fatrapark Liptov Apartments Fatrapark Liptov Apartments ubytovanie Ružomberok
Apartmánový dom Fatrapark 2 Ružomberok je obľúbený ubytovací objekt s vlastnou reštauráciou na Liptove. Vďaka svojej polohe v turistickej oblasti Hrabovo Ružomberok a tesnej blízkosti k zjazdovke strediska Malinô Brdo patria apartmány Fatrapark medzi vyhľadávané miesto na ubytovanie.

Hotel Áčko ***

Hotel Áčko Hotel Áčko ubytovanie Ružomberok
Zrekonštruovaný Hotel sa nachádza na začiatku rekreačnej oblasti Malinô Brdo - Skipark Ružomberok, len 800m od údolnej stanice kabínkovej lanovky a 1,5 km od centra mesta. Zastávka autobusu je priamo pri hoteli.

Hotel Bešeňová ****

Hotel Bešeňová Hotel Bešeňová ubytovanie Bešeňová
Hotel Termal Bešeňová leží v dolnej časti Liptovskej kotliny, 10km od mesta Ružomberok a 17km od mesta Liptovský Mikuláš. Spomínaná oblasť Liptova patrí k najnavštevovanejším a najatraktívnejšie turistickou lokalitou Slovenska, dá tu prevádzkovať veľa činností, napríklad cykloturistika, vodné športy, lyžovanie, paragliding, rafting, ale aj poznávacie a kultúrne aktivity.

Hotel Summit ***

Hotel Summit Hotel Summit ubytovanie Bešeňová
Hotel Summit*** sa nachádza na Liptove na kraji obce Bešeňová 500 m od vyhľadávaného Thermal Parku Bešeňová.

Chalupa Ivachnová 134

Chalupa Ivachnová 134 Chalupa Ivachnová 134 ubytovanie Ivachnová
Chalupa u Luptákov Ivachnová 134 sa nachádza na Liptove v rekreačnom rodinnom dome v obci Ivachnová.Chalupa Ivachnová 134 Ivachnová ubytovanie:Chalupa Ivachnová 134 ponúka ubytovanie v celom rodinnom dome v štýlovo zariadených izbách pre 16 2 osôb. Chalupa Ivachnová 134 je v hodná na ubytovanie pre turistov, pre rodiny s deťmi a pre klientov, ktorí si chcú užiť krásnej prírody na slovenskom.

Motel Ranč ***

Motel Ranč Motel Ranč ubytovanie Ružomberok
Motel Ranč sa nachádza v Ružomberku v blízkosti cestného ťahu Bratislava - Košice. Je vstupnou bránou do Ružomberka v smere od Žiliny. Je umiestnený v historickej dedinke Černová čo je miestna časť Ružomberka. Mesto Ružomberok sa rozprestiera v srdci dolného Liptova v malebnom prostredí, kde sa stretávajú pohoria Liptovskej kotliny, s Chočskými vrchmi, Veľkou Fatrou a Nízkymi Tatrami.

Penzión Park **

Penzión Park Penzión Park ubytovanie Ružomberok
Penzión Park sa nachádza v centre mesta Ružomberok, na Námestí Andreja Hlinku, v príjemnom a pokojnom prostredí s množstvom zelene. Celý penzión je nefajčiarsky a ponúka ubytovanie v 1-2 lôžkových izbách alebo apartmánoch s raňajkami. Parkovanie je bezplatné pred budovou. Železničná a autobusová stanica sú vzdialené do 500m a k údolnej stanici lanovky do Ski Parku-Málinô Brdo sú to cca 4km. Pred penziónom je východiskový bod viacerých turistických chodníkov po národnom parku Veľká Fatra.