Odporúčte tieto stránky:
Slovensko 1 Slovensko 2 Slovensko 3 Slovensko 4
Hotely - pensiony - rezervacie

Kraje

Rýchle voľby

Najhľadanejšie výrazy

Partneri

Navštivte aj náš partnerský portál Ubytování online, ktorý ponúka ubytovanie v Českej republike. Takisto odporúčame stránku Hotel-Ubytování, kde nájdete ubytovanie v hoteloch alebo penziónoch v Prahe. Ak sa chystátě v lete do Česka, možno sa vám zíde tip na dovolenku v lete 2012.

Kontaktné informácie

E-mail: info@hotel-ubytovani.com
RS ROBOT
Jeremenkova 55
140 00 Praha 4
Česká republika
TEL: (+420) 776 888 865
Call centrum - rezervácie:
(+420) 222 532 534

Zdieľať

Pridať odkaz na ubytovanie

Štatistika

Ubytovanie okres SenecAlžbetin Dvor Ivanka pri Dunaji Nová Lipnica
Bernolákovo Jánošíková Nová Ves pri Dunaji
Blatné Kalinkovo Nové Košariská
Boldog Kaplna Nový Svet
Čataj Kostolná pri Dunaji Reca
Dedinka pri Dunaji Kráľová pri Senci Rovinka
Doma Malinovo Senec
Dunajská Lužná Malý Biel Studené
Hamuliakovo Malý Madaras Tomášov
Hrubá Borša Martin Tureň
Hrubý Šúr Miloslavov Veľký Biel
Hurbanova Ves Most pri Bratislave Vlky
Chorvátsky Grob Nová Dedinka Zálesie
Igram

Art Hotel Kaštieľ**** ****

Art Hotel Kaštieľ**** Art Hotel Kaštieľ**** ubytovanie Tomášov
Art Hotel Kaštieľ vznikol pred 250 rokmi ako vidiecke šľachtické sídlo. Trojkrídlový kaštieľ s čestným nádvorím vystaval na okraji dedinky Fél, dnes Tomášovo, na vyvýšenine nazývanej Majorháza – Statok, dvíhajúcej sa uprostred žírnej nížiny obklopenej lužným lesom a meandrujúcim riečiskom Malého Dunaja. Súčasťou kaštieľa sa stal rozsiahly krajinársky park, ktorý vznikol z lužného lesa a dodnes ho obklopuje.

Holiday Village ***

Holiday Village Holiday Village ubytovanie Senec
Apartmánové domčeky Holiday Village *** sa nachádza na "Slnečných jazerách - sever v Senci", 20 km od hlavného mesta Bratislava. Dominantou mesta Senec sú "Slnečné jazerá" - krásne vodné plochy s peknou okolitou prírodou.Apartmánové domčeky Holiday Village v Senci ubytovanieApartmánové domčeky Holiday Village v Senci poskytujú ubytovanie v apartmánoch pre 2 až 4 osoby.

Hotel Relax*** ***

Hotel Relax*** Hotel Relax*** ubytovanie Senec
Wellness Hotel RELAX *** sa nachádza priamo na brehu Slnečných jazier – sever v Senci. Svojim situovaním a symbiózou pokoja vodnej hladiny vytvára klientom komfort kľudu a relaxu. Hotel je prepojený spojovacou chodbou s novo zrekonštruovaným Apartmánovým domom DÚHA, kde sa nachádza 12 apartmánov na 3 podlažiach s priestrannými loggiami. Hotel disponuje vlastnou hotelovou plážou s vyhrievaným bazénom na terase.

Hotel Senec ****

Hotel Senec Hotel Senec ubytovanie Senec
Priamo na brehu Slnečných jazier, v prírodnom prostredí len na skok od ruchu Bratislavy, nájdete Hotel SENEC.Hotel Senec je moderne vybavený CONGRESS & FAMILY hotel s rozsiahlym kongresovým a športovým zázemím. Ponúka Vám ubytovanie pre 250 osôb v komfortne zariadených jedno, dvoj, a trojlôžkových izbách, rodiny s deťmi ocenia rodinné suity či apartmány s kuchynkou. Izby sú vybavené balkónom a ponúkajú výhľad na pokojnú hladinu Slnečných jazier.

Hotel Sun ****

Hotel Sun Hotel Sun ubytovanie Senec
Hotel Sun sa je moderne zariadený hotel, nachádza v meste Senec a je vhodný pre ubytovanie i tej najnáročnejšej klientely.Hotel Sun Senec ubytovanie:Hotel Sun Senec ponúka klientom ubytovanie v nadštandardne vybavených, klimatizovaných izbách. Hotel Sun Senec je rozdelený na dva bloky: v bloku A sa nachádza 16 dvojposteľových izieb z toho 10 s možnosťou prístelky a 4 luxusné apartmány.

Hotel Zátoka ***

Hotel Zátoka Hotel Zátoka ubytovanie Senec
Hotel Zátoka sa nachádza len 20 km od hlavného mesta Bratislavy. Je situovaný na Slnečných jazerách mesta Senec. Na sever v zátoke Slnečných jazier priamo nad jazerom s vlastnou súkromnou plážou. Slnečné jazerá sú obľúbeným miestom pre náročných i menej náročných rekreantov, poskytujú široký rozsah možností športového a kultúrneho vyžitia.

Penzión Lobster

Penzión Lobster Penzión Lobster ubytovanie Senec
Prežite nezabudnuteľné romantické chvíle v luxusných apartmánoch s terasami vybudovanými nad jazerom a priamym vstupom do vody. Bungalovy v polynéskom štýle poskytujú ubytovanie pre 56 osôb.

Chata Csemadok

Chata Csemadok Chata Csemadok ubytovanie Senec
Poskytujeme celoročné ubytovanie v rekreačnom komplexe Slnečné jazerá Senec. V našom ubytovacom zariadení máte priamy vstup do vody.4 izby -každá izba obsahuje dvojlôžko prípadne prístelkou, WC, sprchou a kuchynský kút. V izbách je možné sa pripojiť na Wifi internet a sledovať vo voľnom čase televíziu s množstvom zaujímavých tuzemských, ale aj zahraničných TV v rôznych svetových jazykoch. tel: 0907/985510