Odporúčte tieto stránky:
Slovensko 1 Slovensko 2 Slovensko 3 Slovensko 4
Hotely - pensiony - rezervacie

Kraje

Rýchle voľby

Najhľadanejšie výrazy

Partneri

Navštivte aj náš partnerský portál Ubytování online, ktorý ponúka ubytovanie v Českej republike. Takisto odporúčame stránku Hotel-Ubytování, kde nájdete ubytovanie v hoteloch alebo penziónoch v Prahe. Ak sa chystátě v lete do Česka, možno sa vám zíde tip na dovolenku v lete 2012.

Kontaktné informácie

E-mail: info@hotel-ubytovani.com
RS ROBOT
Jeremenkova 55
140 00 Praha 4
Česká republika
TEL: (+420) 776 888 865
Call centrum - rezervácie:
(+420) 222 532 534

Zdieľať

Pridať odkaz na ubytovanie

Štatistika

Ubytovanie okres Spišská Nová VesArnutovce Iliašovce Prostredný Hámor
Betlanovce Jamník Rakovec
Biele Vody Kaľava Ráztoky
Bindt Kolinovce Rudňany
Bystrany Krompachy Slatvina
Danišovce Letanovce Slovinky
Delava Lieskovany Smižany
Dobrá Voľa Markušovce Spišská Nová Ves
Hadušovce Matejovce Spišské Tomášovce
Harichovce Mlynky Spišské Vlachy
Havrania Dolina Novoveská Huta Spišský Hrušov
Hincovce Odorín Sykavka
Hnilčík Olcnava Teplička
Hnilec Oľšavka Vítkovce
Hrabušice Palcmanská Maša Vojkovce
Chrasť nad Hornádom Poráč Žehra

Hotel Čingov ***

Hotel Čingov Hotel Čingov ubytovanie Smižany
Hotel Čingov Smižany sídli neďaleko mesta Spišská Nová Ves, v lokalite Čingov známej brány národného parku Slovenský raj. Hotel Čingov je vzdialený približne 20 km od letiska v Poprade a 80 km od letiska v Košiciach.Hotel Čingov Smižany ubytovanieHotel Čingov Smižany majú kapacitu 76 pevných lôžok a ponúka Vám komfortné ubytovanie s výhľadom na krásnu prírodu národného parku Slovenského raja.

Chalupa Slovenský raj Hrabušice

Chalupa Slovenský raj Hrabušice Chalupa Slovenský raj Hrabušice ubytovanie Hrabušice
Chalupa Hrabušice stojí na vlastnom neoplotené pozemku v okrajovej časti obce Hrabušice, ktorá sa nachádza neďaleko mesta Spišský Štvrtok. Jedná sa o miesto na hranici Národného parku Slovenský raj, ktoré je vyhľadávaný predovšetkým milovníkov turistiky a prírodných zaujímavostí a krás.Chalupa Hrabušice Slovenský raj ubytovanieChalupa Hrabušice je pekná a štýlová chalupa, z ktorej už je to len kúsok do Národného parku Slovenský raj.

Chata Slovenský raj Čingov

Chata Slovenský raj Čingov Chata Slovenský raj Čingov ubytovanie Spišské Tomášovce
Chata Smižany stojí na vlastnom neoplotené pozemku v osade Čingov, ktorá sa nachádza neďaleko mesta Spišská Nová Ves. Jedná sa o miesto na hranici Národného parku Slovenský raj, ktoré je vyhľadávaný predovšetkým milovníkov turistiky a prírodných zaujímavostí a krás.Chata Smižany Čingov ubytovanieChata Smižany Čingov ponúka ubytovanie pre maximálne 10 osôb vo 2x 2-lôžkovej, 4-lôžkovej izbe s možnosťou 2 prísteliek.

Parkhotel Centrum ****

Parkhotel Centrum Parkhotel Centrum ubytovanie Spišská Nová Ves
Parkhotel Centrum sa nachádza na kraji pamiatkovej zóny námestia v Spišskej Novej Vsi. Parkhotel Centrum Spišská Nová Ves je vhodný na ubytovanie ako pre rodiny s deťmi, tak pre business klientelu.Parkhotel Centrum Spišská Nová Ves ubytovanie:Parkhotel Centrum Spišská Nová Ves ponúka klientom ubytovanie v komfortne zariadených 1-lôžkových, 2-lôžkových, 2-lôžkových izbách s prístelkou a pohodlných apartmánoch.

Penzión Pod Guglom - Mlynky **

Penzión Pod Guglom - Mlynky Penzión Pod Guglom - Mlynky ubytovanie Mlynky
Zažite príjemné chvíle v našom rodinnom penzióne " POD GUGLOM ", v južnej časti Slovenského raja - na okraji obce Mlynky - časti Prostredný Hámor (priamo pri lese) , 5 km od obce Dedinky a priehrady Palcmanská Maša. Ubytovaní budete v apartmánoch a izbách troch objektov GUGLÍK, GUGEL a EBERBERG v spoločnom uzavretom areáli od seba vzdialených 20 m - s celkovou ubytovacou kapacitou 37 osôb. Počas pobytu ponúkame možnosť využiť i služby nášho PUB-u s bohatou ponukou teplých i studených nápojov i možnosťou objednať si raňajky prípadne večeru. Svojou polohou a ponúkanými možnosťami je ideálnym miestom pre trávenie aktívnej dovolenky počas celého roka tak pre dospelých ako aj deti.