Odporúčte tieto stránky:
Slovensko 1 Slovensko 2 Slovensko 3 Slovensko 4
Hotely - pensiony - rezervacie

Kraje

Rýchle voľby

Najhľadanejšie výrazy

Partneri

Navštivte aj náš partnerský portál Ubytování online, ktorý ponúka ubytovanie v Českej republike. Takisto odporúčame stránku Hotel-Ubytování, kde nájdete ubytovanie v hoteloch alebo penziónoch v Prahe. Ak sa chystátě v lete do Česka, možno sa vám zíde tip na dovolenku v lete 2012.

Kontaktné informácie

E-mail: info@hotel-ubytovani.com
RS ROBOT
Jeremenkova 55
140 00 Praha 4
Česká republika
TEL: (+420) 776 888 865
Call centrum - rezervácie:
(+420) 222 532 534

Zdieľať

Pridať odkaz na ubytovanie

Štatistika

Ubytovanie okres TrnavaBiely Kostol Horné Lovčice Paderovce
Bíňovce Horné Orešany Pavlice
Bohdanovce n/Trnavou Hrnčiarovce n/Parnou Ružindol
Bohunice Jarná Slovenská Nová Ves
Boleráz Jas.Bohunice-At.el. Smolenice
Borová Jasl.Bohunice-at.el. Smolenická Nová Ves
Brestovany Jaslovce Suchá nad Parnou
Bučany Jaslovské Bohunice Šelpice
Buková Kátlovce Špačince
Cífer Klčovany Šúrovce
Dechtice Košolná Trnava
Dlhá Križovany n/Dudváhom Trstín
Dobrá Voda Lošonec Varov Šúr
Dolná Krupá Majcichov Vlčkovce
Dolné Dubové Malženice Voderady
Dolné Lovčice Modranka Zavar
Dolné Orešany Naháč Zeleneč
Horná Krupá Opoj Zvončín
Horné Dubové Pác

Hotel Empire ****

Hotel Empire Hotel Empire ubytovanie Trnava
Hotel Empire Trnava sa nachádza neďaleko starobylého centra a patrí k najmodernejším a najštýlovejším hotelom v širokom okolí. Hotel je plne klimatizovaný, s moderným riešením interiérov, najnovším technickým vybavením a širokou ponukou možností pre aktívny i pasívny odpočinok.Hotel Empire Trnava ubytovanieHotel Empire Trnava ponúka 18 dvojposteľových izieb (s dvojlôžkom alebo dvomi oddelenými posteľami), 1 trojlôžková izba a 2 apartmány.

Hotel Premier ***

Hotel Premier Hotel Premier ubytovanie Trnava
Hotel Premier sa nachádza priamo v historickom centre mesta Trnava, len 100m od starobylého námestia, v jednej z najkrajších častí mesta, v tichej postrannej uličke. Hotel je v tesnej blízkosti synagógy a ponúka všetko, čo od hotela očakávate.Hotel Premier Trnava ubytovanieV trojhviezdičkovom hoteli Premier Trnava je Vám k dispozícii 16 pohodlne zariadených jednolôžkových a dvojlôžkových izieb typu Malý, Veľký a Veľký Lux a jeden priestranný

Hotel Prestige ****

Hotel Prestige Hotel Prestige ubytovanie Trnava
Luxusný hotel Prestige navrhnutý poprednými slovenskými architektmi špecializujúca sa na hotelový design, sa nachádza v blízkosti historického centra mesta Trnava. V design hoteli Prestige nájdete vďaka svojej výhodnej strategickej polohe, unikátne riešenému interiéru s dôrazom na komfort a profesionálnym službám personálu skvelé útočisko pri svojich obchodných alebo súkromných cestách.

Penzión Grand ***

Penzión Grand Penzión Grand ubytovanie Trnava
Penzión Grand*** ponúka príjemné ubytovanie a reštauračné služby s rodinnou atmosférou v širšom centre mesta Trnava. Vybrať si môžete s ponuky jedno, dvojlôžkových izieb a apartmánov.

Penzión Luxor **

Penzión Luxor Penzión Luxor ubytovanie Trnava
Penzión Luxor** ponúka ubytovanie v jedno, dvojlôžkových izbách a apartmánoch. Súčasťou penziónu je Café bar v letných mesiacoch s možnosťou posedenia na terase. Hostia majú k dispozícii pripojenie na internet a parkovanie na dvore penzióna.

Penzión Maroli

Penzión Maroli Penzión Maroli ubytovanie Trnava
Novootvorený penzión Maroli sa nachádza v tichej lokalite v blízkosti historického centra Trnavy. Ponúka ubytovanie v štyroch komfortne a nadštandardne zariadených, klimatizovaných izbách s pripojením na internet a privátnym parkoviskom v areáli.