Odporúčte tieto stránky:
Slovensko 1 Slovensko 2 Slovensko 3 Slovensko 4
Hotely - pensiony - rezervacie

Kraje

Rýchle voľby

Najhľadanejšie výrazy

Partneri

Navštivte aj náš partnerský portál Ubytování online, ktorý ponúka ubytovanie v Českej republike. Takisto odporúčame stránku Hotel-Ubytování, kde nájdete ubytovanie v hoteloch alebo penziónoch v Prahe. Ak sa chystátě v lete do Česka, možno sa vám zíde tip na dovolenku v lete 2012.

Kontaktné informácie

E-mail: info@hotel-ubytovani.com
RS ROBOT
Jeremenkova 55
140 00 Praha 4
Česká republika
TEL: (+420) 776 888 865
Call centrum - rezervácie:
(+420) 222 532 534

Zdieľať

Pridať odkaz na ubytovanie

Štatistika

Ubytovanie okres TvrdošínBrezovica Liesek Trstená
Čimhová Medvedzie Tvrdošín
Dolný Štefanov Nižná Ústie nad Priehradou
Habovka Oravský Biely Potok Vitanová
Hladovka Podbiel Zábiedovo
Horný Štefanov Suchá Hora Zemianska Dedina
Krásna Hôrka Štefanov nad Oravou Zuberec

Hotel Gobor *** ***

Hotel Gobor *** Hotel Gobor *** ubytovanie Vitanová
Penzión Relax Vitanová sa nachádza v jednom z najrázovitejších regiónov. Penzión Relax sa nachádza v prekrásnom prostredí Oravskej prírody na okraji obce Vitanová, v smere k termálnemu kúpalisku Oraviciach len 7 km od hraníc s Poľskom. Hostia uvítajú umiestnenie penziónu Relax na pokojnom mieste, kde je pestrá ponuka aktivít a možnosť načerpanie novo energie.

Hotel Julianin dvor Habovka ***

Hotel Julianin dvor Habovka Hotel Julianin dvor Habovka ubytovanie Habovka
Juliana Hotel Habovka Corte se encuentra en los Tatras occidental. Juliana Hotel Habovka Corte es un lugar ideal para pasar unas merecidas vacaciones. Juliana Hotel Corte Habovka ALOJAMIENTO Juliana Hotel Habovka Corte ofrece habitaciones dobles y triples de alojamiento con una capacidad total de 52 camas básicas.

Penzión Borky **

Penzión Borky Penzión Borky ubytovanie Vitanová
Penzión Borky Vám ponúka jedinečnú možnosť stráviť príjemné chvíle v severnej časti Slovenska na Orave, v kraji, o ktorom sa kedysi hovorilo, že je "začiatok kamenia a koniec chleba" . Penzión Borky sa nachádza v obci Vitanová. Krásna príroda, horské masívy prepletených nespočetnými údoliami, zalesnené bralnaté svahy, hole, strmé hrebene, krištáľovo čisté bystriny a vzácne druhy rastlín a živočíchov vytvárajú prekrásnu prírodnú scenériu.

Penzión Jantoľák *

Penzión Jantoľák Penzión Jantoľák ubytovanie Zuberec
Penzión Jantolák je situovaný na okraji obce Zuberec. V penzióne Jantolák na Vás dýchne príjemná rodinná atmosféra spojená s pohodou. Penzión Jantolák Vám poskytne ubytovacie, stravovacie a doplnkové služby. Autobusové a vlakové spojenie: Vlakom do Liptovského Mikuláša a ďalej autobusom do Zuberca zastávka rázcestí Šroba (cca 50 m).

Penzión Pribiskô **

Penzión Pribiskô Penzión Pribiskô ubytovanie Zuberec
Penziónu Pribiské je rodinný penzión, ktorý sa nachádza v prekrásnom tichom podhorskom prostredí na úpätí Brestova - časti hlavného Roháčského hrebeňa. Penzión Pribiské je situovaný mimo obce Zuberec. Penzion Pribiské ubytovanie Zuberec: Hostia majú možnosť vybrať si z 2 budov penziónu Pribiské:   Hlavná budova penziónu Pribiské: 13 dvojposteľových izieb, 4 apartmány, väčšina s možnosťou prístelky.

Penzión Rak pri Oravici

Penzión Rak pri Oravici Penzión Rak pri Oravici ubytovanie Vitanová
Penzión Rak pri Oravice sa nachádza v obci Vitanová na severe Oravy. Štýlový penzión Rak pri Oraviciach je situovaný vo Vitanová na Orave, v oblasti Západných Tatier - Roháče, len 5 km od Oravice, kde sa nachádza Meander Skipark a aquapark s termálnou, liečivou vodou a len 800 m od skipark Vitanová Vrchdolin. Penzión Rak pri Oravice Vitanová ubytovanie Penzión Rak pri Oravice vo Vitanová ponúka ubytovanie v dvojlôžkových a trojlôžkových izbách.

Penzión Šindľovec

Penzión Šindľovec Penzión Šindľovec ubytovanie Zuberec
Zrekonštruovaná zrubová stavba penziónu Šindľovec je situovaná v Roháčskej doline len 10 minút pešou chôdzou od zjazdovky " Zverovka - Spálená ". V lete je výhodným nástupným bodom na turistiku Roháčskou dolinou, ktorá je centrom výstupov na hlavný hrebeň Roháčov.